Internet pazarlama özentilerinin için en iyi nis bulmak için 5 ipucu

Muhtemelen zaten nis pazarlama duymus ve nasil basarili bir sekilde birçok internet pazarlama kisilikleri kariyer baslatti ettik. Eger sizde mi? Burada ve diger internet pazarlama özentilerinin de becerilerini, egitim ve ilgi uyan en iyi nis bulabilirsiniz nasil:

Nis pazarlama ne oldugunu anlamak.

Bir nis, oldukça sadece özel bir pazar. Tek bir ürün ve / veya hizmetin satis odaklanan pazarlama bir alandir. Örnegin, giysi satmak Insanlar, genel bir pazar için bir ürün saglamak olarak tanimlanabilir. Öte yandan, bebek giysileri satmak insanlar, bir nis pazar ikram edilir. Bir nis pazar isletmeler, sirketler ve ayni ya da en azindan benzer ihtiyaçlari ve ilgi alanlarina sahip kisilerin bir gruptur. Bir nis pazar da kolayca tanimlanir ve hedeflenmektedir.

tutku + nis = büyük bir is

Bazen, gerçekten algi indirgenebilir yok. Kuzenin Tom emeklilere sörf tahtalari satan basarili oldu diye de olacak anlamina gelmez. Ya da en yakin arkadasi Gayle organik kek satan onu büyük mola aldi sirf, otomatik olarak ayni isinde basarili olmak için nitelikli konum.

Bir nis pazar çalismak gerekir, en iyi ask düsünün – bu heyecanli alir ve devam ediyor ne olursa olsun hobileriniz, ilgi, tutkular,. Ne tutku bununla ne ilgisi var? Bir çok. Internet pazarlama özentilerinin için en iyi nis onlar ilgi ve tatmin elde biridir. Eger ne ask zaman, bunun için mücadele daha yaratici olmak ve ne olursa olsun kosullar ne kadar zor ki görecegiz.

Wannabe bir internet pazarlama olarak, ayni zamanda ürün tanitimi ve büyümeye izlemek için fonksiyonel bir web sitesi olusturmasini, is kurma daha fazla zaman, çaba ve yetenek adamak olacak. Ayrica, ne yaptiginizi zevk almak.

Nis bilin.

Ürün ve / veya hizmet comicbooks seviyorsaniz ilgilendiginiz hakkinda ögrenmeden, özenti bir internet pazarlama olarak bir nis isine asla, örnegin, otomatik olarak bir uzman olarak size hak etmez. Arastirma yapmak ve sektöründe neler olup bittigini ögrenmek – kim yildiz su anda ve hangi yazar ya da sanatçi olanlar nadir ya da ne egilim tür ortaya çikmaktadir olan, comicbooks satmak, dikkat.

Bu nis ögrenmeye gelince gönül, tembellik ya da kibir güvenmeyin. Eger nis hakkinda bilmek daha, daha bunu tesvik veya satmak için yaratici yollar bulacaksiniz.

Kim nis pazar olusturur belirleyin.

Eger satmak için bir ürün veya hizmet var biliyorum Simdi, kim satin alacak ki? Ürününüz orada en iyi bulus olabilir ama kim hedef bilmiyorsaniz nasil bunu tesvik edecek?

Arastirma yoluyla pazar tanimlayin. Wannabe bir internet pazarlama olarak, artik Web yararlanarak baslar. Arama sorgulari için tüm ilgili anahtar kelimeler teklif veya hala satmak istiyorum ne genel bir fikir varsa, kullanmak istediginiz ürün veya hizmet hakkinda bir anahtar kelime arama yapin. Seyler satin kimin demografik disari arama – yas, cinsiyet, yer, hatta egitim durumu ve yaptiklari isin türüne. Nis alan büyük oyuncular ve ne kadar iyi (ya da kötü) yaptiklarini kim, nasil doymus veya kullanilmayan ögrenin.

Nis pazar bulmak için bir anket kullanin. Bir internet pazarlama wannabe konum bile, geçmiste bazi satis deneyime sahip ya da en azindan bir kisi biliyor olabilir. Ilgilendiginiz nis ürün veya hizmet etrafinda bir anket tasarlamak veya insanlar onlar gibi ve sevmiyorum ögrenmek için aralarindan seçim yapabileceginiz bir listesini yapin. Eger benzersiz ihtiyaçlarina sifir ve Arastirma grubunun istedigi sekilde anket yazmaya çalisin.

Gelecekteki rekabet bilin.

Neden rekabet hakkinda bilgi? Bu adamlar size göz var ayni pasta bir isirik istiyorum ayni insanlar temsil eder. Aslinda, bazilari zaten dilim var ve daha da isteyebilirsiniz. Bu size internet pazarlama is için en iyi nis karar vermenize yardimci olacak kim oldugunu biliyorum önemlidir. Sektörde çok fazla oyuncu aktif varsa, örnegin, yine de gerçekçi rekabet edebilir?

Rakipleriniz nis is birçok açidan belirleyecek – satmak nasil, nerede ve nasil tesvik, ürün üretmek için, nasil fiyat ne kadar ve isim bile ne. Eger rakip biliyorsaniz, size güneste bir solma çiçek olarak ya da yükselen bir yildiz olarak yaninda durmak olup olmadigini tam olarak biliyorum.