kaliteli veri girisi dis kaynak hizmetleri

Sagladigimiz çesitli hizmetler ile tartismak ve tanitan önce firmamiz tanitmak ve sirketimiz hakkinda kisa bir arka zemin vermek istiyorum. Bir sirket olarak biz VINR Corp bu alanda çalisan deneyimi fazla 10 yil olan insan baskanligindaki ekiple dört yillik eski. Bu is basladi ne zaman en iyi teslim hedefleniyor. Ne pahasina olursa olsun kalitesinde hiçbir ödün.

Is Stratejileri ve Yönetimi Planlama olustururken dis kaynakli olabilir tüm ayrilmaz bir haline gelmistir Outsourcing. Sadece maliyet etkin degildir ayni zamanda dis kaynak hizmet sirketleri saglayarak bakim alinabilir seyler üzerinde zaman harcamak daha genisleyen ve asil isinize konsantre zaman kazandirir.

Biz Veri Girisi gelen Motoru Optimizasyonu (SEO) Arama Programlama Web Gelistirme Muhasebe (Hizli Kitaplar / Quicken) arasinda degisen, çok arka ofis, herhangi bir is yapabilirsiniz. Biz son derece deneyimli ve çapraz egitimli personel bir çekirdek ekip var. Dünyanin her yerinde müsterilerimize mutlu ve memnun.
vinr corp hizmetleri veri isleme, veri girisi, kelime biçimlendirme, xml etiketleme, veri dönüsüm, veri madenciligi, içerik gelistirme, ocr tarama, görüntü isleme ve e-kitap ve e-katalog içerir.

Biz de iyi Magento, Volusion, OS Ticaret, CRE Loaded, 3dcart, Canavar Ticaret ve diger online magazalar online ürün girisi ile tanismis oldular.
Biz hiçbir tas zaman etrafinda hizli bir dönüs olmasi sürecini kolaylastirmak için bütün yollari birakilmasi gerektigini inaniyoruz.

Iliskiler bir gün veya bir hafta veya ay içinde insa edilmez, bu is iliskileri yapmak ve korumak için zaman alir ve GÜVEN içinde çok önemli bir rol oynar ve bunca yil sonra biz simdi gururla hepimiz ile iyi is iliskileri yerlesik oldugunu söyleyebiliriz ne olursa olsun onlardan çalisma kuantum müsterilerimize. Gururla bile küçük bir is için, bir kez bize gelip söyleyebiliriz, en rekabetçi fiyatlarla sefer kalite ve dönüs bize terk izin vermeyin olacaktir. Sonu tüm söyleyebilecegim ÇALISMALARIMIZ ABD için KONUSTU oldugunu.

Daha fazla bilgi ve hizmet için tesekkür info@vinrcorp.com bize ulasabilirsiniz