nasil saç düzlestirici seçmek ve kullanmak

Bir saç düzlestirici kullanarak makine dogrultma dogru tür kullanarak ve güvenlik yönergeleri izleyerek kosuluyla kötü degil. Genellikle dogrultma makinesi, makineleri özellikle yanlis tür çok fazla kullanimi büyük ölçüde saç zarar görülmektedir. Saç kivircik alir, kurudu ve ayni zamanda saç dökülmesi yol açar.

Bunu önlemek için ilk saç demirlerin tür kullanilmak üzere güvenli bilmek gerekir. Seramik veya titanyum kaplama makineleri kullanilmak üzere güvenlidir. Bana küçük metal veya cam düzlestirici ile pahali ama ortak makineleri genellikle boyanmis olabilir ve bu boya dökülmeleri yerinden çikabilir ve saçiniza zarar verebilir. Cam veya metal esit isi yok ve sicak noktalar saç singe olusturulur gibi onlar saç yakmak. Diger yandan, titanyum ve seramik plakalar sabit bir isi saglar. Onlar zarar vermeden saç düzgün bir sekilde kaydirin. Seramik makineleri dogal bir görünüm tutmak için nemli isi verir.

Bundan sonra ne gelir sizin saç için makine isi hangi derecesidir. Otomatik sicaklik ayarlari ile birlikte gelir ama saç her türlü uygun farkli sicakliklarda vardir makineleri vardir. Saçinizi ütü elbiselerini ütü farklidir. Iyi bir saç düzlestirici kesin sicaklik kontrolü ayarlari ile birlikte gelir. Sadece birkaç önceden ayarlanmis sicaklik ayarlari olabilir ucuz modelleri vardir. Aslinda saç daha hassastir ve göz önünde bulundurulmasi gereken gibi bu, saç farkli tür için, tam olarak neden sicaklik belirli bir açisidir.

Normal bir dogrultma makinesi 100-180 100 derece etrafinda saçinizi kuru kadar sadece sicak oldugunu + derece C nottan araliginda çalisacaktir. O is için için sicaklik ölçegi özellikle kalin ve kivircik saçlar için bu sicak olmasi gerekir. Saç farkli türleri için farkli sicaklik ayrintili bir dökümünü:

• 80 derece – saç Kurutma
• 100 derece – Tamamen saç
• 120 derece – Kismen zarar görmüs saç
• 140 derece – Biraz yipranmis saçlari
• 160 derece – Olagan kivircik saçli
• 180 derece – Kivircik saç
• 200 derece – Çok kalin kivircik saçli

Iyi bir düzlestirme makinesi baska faktör yüksek sicaklik seramik ya da titanyum levhalardan üretilen kizilötesi radyasyon. Bu özel plakalar saç kendi durumunu kaybetmez böylece saç nem mühür yardimci olur. Iyonik teknoloji absorbe saç için molekülleri daha küçük ve daha kolay hale tüyleri yüzeyinde su moleküllerinin boyutunu ayirir. Olarak ve ek prim size saç durumu iyilestirebilir.

Saç düzlestirici yilda önemli ölçüde iyilestirilmistir. Aslinda günümüzde bir degerli tas Turmalin, kullanimi, herhangi bir isi hasari riskini azaltmaya yardimci ama onlar da parlak saglikli görünümlü saç ile bas basa birakiyoruz sadece essiz iyonik ve kizilötesi özelliklere sahiptir. Bu büyülü malzeme artik üst düzey birçok kullanilan ve orta fiyat araligi, saç düzlestirici. Edilir Bu yeni nesil saç ütüler kesinlikle çok daha yetenekli ve saçiniza zarar, kisa veya uzun süreli, herhangi bir yapmak için daha az olasidir.