nasil ve nerede 500 $ ücretsiz nike hediye karti almak için

500 $ Ücretsiz Nike Hediye Kart çok sinirli bir süre sadece online olarak Nike saticilardan en son tekliftir. Bu büyük teklif faydalanmak istiyorsaniz, bu ücretsiz alisveris para almak için nasil ögrenmek için okumaya devam edin.

Nasil çalisiyor

Hat para – onlar ilk “ücretsiz ürün” ya da karsiliginda degerli seyler düsünmeden online “ücretsiz hediye” duyunca Çogu insan inanmazlar. Çogu hala degerli bir sey almak için, ödeme, ya da en azindan karsiliginda çok degerli bir sey yatirim gerektigine inanmaktadir. Bu inançlar çevrimiçi artik çalismiyor.

ABD’de, ayni zamanda Ingiltere, Kanada, Avustralya, Japonya, Israil, ve en büyük ülkede sadece Birçok sirket sadece kendi satislari artirmak için ürün tanitimi yüz binlerce milyonlarca dolar harcama. Bu reklam bütçesi olmadan bir is çalistiramazsiniz. Eger PPC promosyon çalistiriyorsaniz, ne demek istedigimi biliyorum. Sen karsiliginda bir sey almak için harcamak gerekir – bu sirketler için degil, tüketiciler içindir. Sirketler büyük satis sahip olmak için büyük bir harcama. Ücretsiz ürünler, ücretsiz kupon ve hediye kartlari ve ödüller veriyoruz bu promosyon bir parçasidir.

Nike, en büyük ve en popüler spor sirket her zaman satislari artirmak amaciyla ayakkabi, gömlek, sort, çorap, vb gibi ücretsiz spor malzemeleri uzaga vermektedir. Daha fazla ürün satin planliyorsaniz bir tüketici bu mal almak Bir, bazi indirimler olabilir, ya da örnekleri isterseniz, onlarin arkadaslari ve ürün ne kadar iyi aileler söyleyebilirdi. Nike gönüllü ancak viral çevrimdisi reklam yatirim yapiyor.

500 $ ücretsiz hediye karti ne olacak? Evet, dogru duydunuz. Bu makale yayinlanmistir ve bu gibi bir teklif henüz yok önce Ezinearticles arama. Bu makaleyi okumak için ilk biri iseniz anlami,, ayrica bu ücretsiz hediye karti almak ilk gruplar dahil edilecektir.

Islem basittir. Yukarida belirtildigi gibi, ilgili para yoktur. Sadece bu teklifi katilmak için bir ABD vatandasi olmasi gerekir. Yapmaniz gereken tek sey ürün ile ilgili basit bir anket (2 dakika civarinda) tamamlamak için, kisisel bilgilerinizi (özellikle bilgi nakliye) göndermek, ve bitirdiniz. Reklamverenin (Nike temsilcisi) da bilgi aldi sonra, onlar daha sonra islemi tamamlamak için gereken daha fazla bilgi için 24 saat daha sizinle irtibata geçecektir.

Onu / onun ayrintilari sunulan kisi gerçek olup olmadigini her zaman kontrol edin. Onlar yok birine kendi ürün gemi istemiyorum. Bu ankete cevap baglanti Yazarin kaynak kutusu dahildir. Iyi sanslar ve alisveris keyfini çikarin.