Nijeryali online ödeme çözümü

Benim Naija kisi bu bizim online islem ihtiyaçlarini ilgilenir çözümdür.

Bu Graphcard denir. Bu ürün 2004 yilindan beri online yasal ticari islemler yapmak için Nijeryalilar bir çok yardimci olmustur.

Yani benim için ne yapabilir, kendinize sorun?

Graphcard geleneksel kredi kartlarini erisimi olmayan üzerinde 260 ülkede 1/3 (250 milyon) internet kullanicilari için ödeme araci olarak görür. Piyasasi dünyanin en 750 milyon internet kullanicilarinin üçte biri oldugu tahmin edilmektedir.
Graphcard internet kullanicilarinin çevrimiçi para harcamak saglar. En azindan dünya çapinda internet kullanicilarinin üçte ile ödeme için geleneksel kredi kartlarini erisim yok. Ayrica kredi karti var ama nakit ödemeyi tercih edenler güvenli bir sekilde online yapabilirsiniz.

Yine, nasil graphcard tüketicilerin etkiler kendinize sorun?

Cevap basit:

Graphcard hizmetleri tüccarlar ödenen elektronik nakit “, tüccar Satin al dügmesini arkasinda” fiziksel nakit dönüsüm yatiyor. Bu tüccarlar için ödemeler baslamadan önce ilk olarak Graphcard hesabiniza para tüketiciler içerir
Asagida içerir, ancak asagida listelenen ile sinirli degildir bu ürün kullanmanin avantajlari genel bir özetleme oldugunu:

Graphcard Avantajlari

1. Ön ödemeli kart (banka karti) almak

2. Online alisveris bir kredi / banka karti olmadan anonim

3. Özel bir ABD adresi (sanal ofis) alin

4. Özel bir ABD telefon numarasi almak

5. Bir tüccar / satici olarak online mal / hizmet satmak saglar

6. Kayit ne zaman mal ve hizmetler için güvenli bir ödeme almak için olanak olarak sitede bir satici / tüccar.

7. Eger graphcard hizmetleri kullanmak için aile ve arkadaslar basvurdugunuzda para kazanin

8. Aile ve yurt disinda arkadaslar graphcard hesabi ile para gönderebilir ve burada Naira Nijerya’da tasarruf banka hesabiniza ya da eve ait hesabiniza dolar olarak dogrudan çekebilirsiniz.

9. Bir graphcard hesabi açmak ve kendi için çok kolay ve basit. Her seyden önce, bir hesap olusturmak için ÜCRETSIZ.

10. (Eger sitede mal / hizmet satmak için karar verirseniz) bir kisisel hesap ve bir tüccar hesabi hem de olabilir.

11. Sen Naira ile dolar sizin graphcard hesabiniza para olabilir!

Simdi bana sor, ne ben bu ürünü kullanmaya baslar? Sadece, aslinda oldukça basit:

1. Graphcard site oturum.

2. Ihtiyaciniza göre kisisel ya da tüccar hesabi için kaydolun. Sadece kolay kayit islemi takip. Hesap olusturulduktan sonra, bir onay e-postasi gönderilecektir.

Otomatik VTN denilen graphcard en Nijerya ortaklari (Sanal Terminal Ag) kayitli olacagini da unutmayin. Siz de onlardan bir e-posta bildirimi alirsiniz. Sizin için olusturulan ve sifrenizi ve pin degistirmek ve ayni zamanda bu site için kayit islemini tamamlamak olan geçici sifrenizi ve pin numarasi ile VTN siteye giris yapin. Bu, graphcard fon hangi araciligiyla Nijerya’da burada ev tabanli e-ticaret sitesidir.

Bu nasil isliyor, siz de, bir VTN hesabi olusturmak Naira ile VTN hesap yükleyecektir. Sonra graphcard hesabiniza giris yapin ve “add fonlar” dügmesine tiklayin. Bu “bir Nijeryali ise, VTN tiklayin” istenir bir sayfaya getirecektir. Eger VTN tiklayin sonra, size Graphcard hesabiniza aktarmak istediginiz Naira içinde miktari girmeniz istenecektir. Basit bir islemdir izleyin ve Naira sadece böyle dolara dönüstürülür. Hiçbir uzun bir hikaye.
Artik ile online alisveris / is yapmak için Graphcard hesabiniz dolar var.

Yeni bulunan özgürlük online Cheers.