on-line alisveris ile saglik için yol için tiklayarak

Spor meraklilari ve vücut gelistiriciler genellikle fiziksel, beslenme uygulamalari ve genel saglik gelistirmek için kendi çabalarinin bir parçasi olarak besin takviyeleri kullanmak. Yorucu egitim, spor müsabakalari, ya da spor etkinlikleri enerji tüketimi ve fiziksel çaba açisindan sporcular çok sey talep ediyoruz. Bu atletik bireyler kas kurtarma ve gelistirme, dayaniklilik ve genel performans için çesitli takviyeleri güveniyor. Dogru kullanildiginda, ek, sporcular daha hizli çalismasina olanak saglayan agir agirlik kaldirma, ve daha uzun yorucu faaliyetleri gerçeklestirebilir ekledi. Alimi durdurulduktan sonra takviyeleri yanlis kullanimi, ancak, ciddi enerji kaybina yol açabilir. Kreatin monohidrat ve amino asitler disinda piyasada en ünlü takviyeleri bugün ikisidir. Bu arttiricilar temel olarak mukavemet ve kas kütlesini artirmak gelistirmek için halterciler tarafindan kullanilmaktadir. Bu takviyesi kullaniminin yasadisi degil ve Uluslararasi Olimpiyat Komitesi tarafindan izin verilir.

Kreatin monohidrat bir enerji yükseltici ve kapsül veya kristalize toz gelebilir. Kisinin diyet kreatin takviyeleri ekleyerek, vücut yavas yavas yag ve terfi kas büyümesi “yakar”. Arastirma kreatin kullanimi güçlerini için en az% 10 ekleme halterciler saglar oldugunu gösterir. Bir halterci genellikle £ 100 kaldirabilir Örnegin, kreatin kullanimi sonunda bu halterci her zamanki kaldirma kapasitesi 10 daha fazla kilo eklemek için izin verecektir. Kreatin alarak bir diger yarari da vücudun daha büyük görünmesini saglayacaktir olmasidir. Bu ek tüketildiginde, vücudun dolgun ya da daha kasli görünmesini saglar.

Ancak, bazi doktorlar ve fitness uzmanlari kreatin denetimsiz, uzun süreli kullanimi konusundaki endiselerini dile getirdiler. Kreatin Asiri kullanim sonunda dogal olarak kendi basina kreatin üretmek için vücudun yetenegini sinirlayabilir. Uzun süreli kreatin kullaniminin diger yan etkiler arasinda bulanti ve ishaldir. Sporcular ve kreatin kullanmak niyetinde diger bireylerin gereksiz yan etkileri önlemek için bir doktor ve bir fitness uzmani danismalisiniz.

Amino asitler ayni zamanda bir besin takviyesi olarak sporcular tarafindan kullanilmaktadir. Piyasada en amino asit takviyesi anabolik ajanlar olarak hizmet vücut gelistirme yardim. Güçlü egzersiz ve yorucu faaliyetleri tabi kendilerini bu ek almak ciddi sporcular kas kütlesi kaybetmemek için. Çalismalara göre, halterci hücresel onarim ve gelistirme, ve artan kas kütlesi için yardimci olarak amino asit takviyesi kullanin. Amino asitler nedeniyle protein içerigi kas gelisiminde önemli bir rol oynamaktadir. Çünkü asinma ve kas agirlik egitim sirasinda maruz kaldiklari yipranma, sporcu daha fazla protein tüketmek gerekiyor. Ancak, amino asitlerin asiri tüketim bazi saglik riskleri olusturabilir. Bir sistem içinde dengesiz amino asitler vücut için toksik olabilir. Bir yüksek protein, düsük yagli diyet temelinde ise bu amino asitlerin anormal kalp ritimleri neden olabilir. Bu takviyeleri almak isteyenler bunlari almadan önce uzman yardimi almalisiniz.

Saygin vitamin sirketleri için alma amino asitler ve kreatin monohidrat gibi takviyeleri ve diger diyet ürünleri için hizmet sunuyoruz. Kenara amino asitler ve kreatin güvenli ve dogru kullanimi hakkinda bilgi saglamasinin, bu hizmetleri spor hekimligi ve diyet takviyeleri için pazarlama açisindan çesitli, maliyet etkinligi ve kolaylik sunuyoruz. Buna ek olarak, bu sirketlerin perakende pazarlarda daha iyi fiyatlarla seçim için birçok marka tasimak. Sadece alisveris ve takviyeleri kapiniza getirilen için bir fare bir tiklama alir çünkü bu tür alimlari da zaman kazandirir.