online müsteri etkilesim önemini

Peki size muhtemeldir karsilamak için asla ve ayni kolaylikla baska bir yere gidebiliriz kim olarak servis kullanmak sizi hiç karsilasmamis insanlar ile baglayabilirim?

Bunlari sizin ve is ile mesgul almak istiyorsak insanlar bir topluma ait hissediyorum yapmak son derece önemlidir. Müsteriler bir dükkan girdiginizde, onlar kendinizi iyi hissetmenizi saglayan faktör bekliyoruz. Onlar olumlu bir tutum ve daha fazlasi için geri dönmek isteyen onlari birakir bir ‘deneyim’ istiyorum. Onlar, is sahibi olarak, onlari tekrar kendi sabit Kazanilan para harcama rahatsiz olup olmayacagini hissediyorum ve yapilan nasil hatirlar.

Bunu yapmak neredeyse insanlarin tüm alisveris / tarama deneyimi hakkinda iyi hissediyorum ve onlari edilir hissediyorum ve istedigini yapmak için dünyaya bunlari çizim yollarini bulmak kullanilan diger yöntemleri kullanmak anlamina gelir.

Neden web sitelerinde asagidaki deneyin:

1. Bir forum alani – Bu insanlar mesaj birakmak ve tartisma için tartismalar, sohbetler ve konu açmak bir alan oldugunu, baskalarina katilmak için konusmanin bir iplik birakarak. Onlar etkileyen ve onlara ilgili seyler hakkinda söz sahibi hissediyorum. Bu site sahibi olarak, size insanlarin ne söyledigini haber aliyor o da çok yer almak, önemlidir.

2. Yardim Canli chat – Bu onlara sundugunuz hizmetler ve ürünler hakkinda aninda danismanlik ve rehberlik veren, gerçek zamanli olarak, müsteri ve potansiyel müsterilerine bir müsteri destek deneyimi sunabilir hangi bir yoludur. Kisisel bir düzeyde onlarla baglanti ve kendi zamaninda ve kendi kolaylik temasa alma seçenegi veriyoruz. Kötü müsteri hizmetleri onlari kaybetmek için emin bir yoldur çünkü müsterilerine olabildigince yardimci oldugu görülmektedir gerekir. Onlar sadece yaptim ve kötü, onlar baska gidecek son sey için hatirlar. Müsteri hizmet düzeyi yüksek tutun ve her zaman onlarin beklentilerini asmak.

3. Güncel Haberler – ziyaretçi bir is olarak kadar olmustur ne hakkinda okumak için olanak web sitenizde bir RSS beslemesi ya da herhangi bir alana sahiptir. Hikayeleri haber degeri yapmak ve ziyaretçi onlar web sitenize okuma yararli bir seyler kazanmis oldugunu hissettirmek. Haber güncel tutmak ve müsteri geri daha gelmesini saglayacak. Web sitenizin bu alanda iyi yaratici yazi stilleri asina olan biri tarafindan yazilmis oldugundan emin olmak gerekir.

4. Haber bültenleri – Yukarida benzer, neden düzenli haber bültenleri göndermek degil mi? Onlar haber degeri ögelerle, iyi yazilmis ve bunu sabit satmak vermeden de okuyucu ikna gerekir olmasi gerekir. Ne onlardan ulasmak için umut daha fazla satis ve daha fazla müsteri, ama ne okuyucu hissetmek gerekir bunlari ilgi olmasidir ve bir sey ait oldugu. Buradan, daha sonra onlari katilmaya onlarin arkadaslari davet etmek istediginiz bekleyebilirsiniz. Eger mümkün oldugunca yüksek öncelik olarak iletinin “topluluk” yönü yapmak düzenli olarak (ayda bir normalde yeterlidir) ve bu haber bültenleri göndermek emin olmak gerekir.

5. Bloglar – Eger yorum ve yazi göndermek ve digerleri onlara yorum izin nerede kendi blog kurmak. Yine, onlari etkilesim olsun. Daha onlar hakkinda baskasina anlatmak için daha büyük olasilikla, etkilesim.

Bu orada olsun ve digerlerinin ne yaptigini göremiyorum neden bu kadar kesfedilmeyi hangi bu kadar online kaynak portallari, yarismalar ve diger fikirler vardir? Mümkün oldugunca etkilesim ve is dünyasi büyümeye yardimci olmak için sitenizin kolay olun. Digerleri basari katkida ve müsteriler hakkinda bakim hissediyorum olun.

Unutmayin, sadece kendi islerini kurma milyonlarca insan birdir ve insanlarin size birakmak istiyorum, bulmak hatirliyorum degil, yapmak gerekir.