yazilim online satis için paypro yararli araçlar

PayPro Küresel herkesin kolayca yazilim online satis saglayan bir e-ticaret çözümü gelistirir ve ev sahipligi yapiyor. PayPro platformu online gelir artirmak için benzersiz ve kullanisli özellikler sunuyor.
Bunu degistirmek için gerek yok gibi geleneksel yazilim online saticilardan sonra ürün fiyati tanimlamak ve satarken uzun süre ayni kalir. Ama bu düzeni herkes için çalismiyor.
Hiç yazilim ürünleri için dinamik fiyatlari kullandiniz mi?
Dinamik fiyat ayarlamak ya da sadece her zamanki gibi gitmek için buna deger mi? Belki de zaten sadece statik fiyat bu verimli çalismiyor zaman hesap daha fazla faktörler dikkate almak gerekli çünkü ayni ürün için farkli fiyat ayarlamak zorunda kaldi. Ya da fiyat üzerinde tam bir kontrole sahip olmayi tercih ve sitedeki kurmak istiyorum. Daha sonra dinamik düzeni iyi bir seçim olacaktir.
Size satmak ne aslinda önemli degil – eklentiler dolu bir paket veya bir ürün – dinamik fiyat hepsi için çalisacak.
Dinamik bir fiyati nedir?
Bu ek parametre URL (veya parametre POST yöntemi ile satin alma sayfasina gönderilir) eklendiginde ürün ayarlarini degistirmeden, orijinal ürünün fiyatinda degisiklik / yeniden tanimlamak için yetenegidir.
PayPro e-ticaret platformu dinamik fiyatlarinin baslica özellikleri sunlardir:
1. Parametreler her zaman sifreli gönderilir. Alici dinamik fiyat degistiremezsiniz.
2. Dinamik fiyat ayni anda farkli para ayarlanabilir!
Iste nasil isliyor:
1. Bu dinamik fiyat parametrenin degeri ve daha sonra PayPro siparis sayfasinda sifre çözme için olusturmak için kullanilan bir gizli kod tanimlamaniz gerekir.
2. Orijinal dinamik fiyat web sitesinde olusturulan ve daha sonra gizli kod ile dinamik fiyat karma olusturmak olmalidir.
3. URL karma degeri degistirirken, müsteri ödeyecek ürün fiyati degistirin.

Yani yazilim online satis ve sonuçlari analiz etmek için kullandiginiz e-ticaret platformu ile farkli seyler deneyin. Küçük ayrintilar birlikte size gelir artirmak için yardimci olabilir!