yilbasi e-ticaret ipuçlari

Daha fazla tüketici mevsimsel online alisveris seçin. Tatil sezonu neredeyse köseyi. Eger festival sezonu için sitenize kadar disli hazir misiniz? Iste size basarili bir tatil sezonu var yardimci olacak bazi ipuçlari sunar.

En geç Ekim ayina kadar Noel sezonu için planlama baslar.

Bilgisayar ve ag kontrol edin. Bu online perakende için yilin en yogun zamanda bu teknik hatalari risk olmaz.

Web sitenizde büyük sitesi degisiklik yapmayin.

Müsterileriniz ayni seyir yöntemi kullanmak gerekir. Eger su anda bir web sitesinin düzeni degistirirseniz, bu potansiyel alicilar karistirmayin ve paralarini kaybedebilir.

Alisveris yapmak mümkün oldugunca kolaylastirin.

Mükemmel bir hediye seçimi zaman alir. Pek çok tüketici bu çevrimiçi istediklerini arayan çok zaman harcamak sevmiyorum. Bu tavsiye bölümde Noel hediyeleri olusturmak için iyi bir fikir olabilir. Bu kategoriler düsünün:

kiz
ogul
anne
baba
büyükanne
dede
es
koca

Teslim tarihleri ??ve nakliye seçeneklerini göster

Insanlar her zaman çok son dakikada satin alma birakmak ister. Herkes kendi paket yilbasi öncesi gelecek emin olmak istiyor. Sen açikça teslimat süreleri göstermek ve aciliyetini vurgulamak gerekir.

Hediye sarma Teklif

Hediye ambalaj sadece karli bir ek hizmet degildir. Müsterilerin çogu yerine aliciya dogrudan ögeleri gemi yerine almak, sal ve sonra onlari iletmek istiyorum. Daha iyi alici baska bir adrese teslim ediliyor durumunda pakete dahil makbuz için degil seçmek için izin istiyorum.

Hediye kartlari Teklif

Eger büyük bir tavsiye hediye bölümü olsa bile, her zaman birileri satin almak için orada ne bilmiyorum kim. Hediye kartlari sunan magaza gelen kararsiz seyirci satin almak için harika bir yoldur.