2007 yilinda altin madeni 2006 site istatistikleri kullanarak

Bir site çalisan içsel sorunlari biri tüketmek egilimindedir. Bunu sik sik tamamen büyük desenleri özledim ki günlük islerinde yakalanmak.

2007 yilinda altin madeni 2006 site istatistikleri kullanarak

Is ve yasam hem de, agaçlar için orman görmek için yetersizlik olan birisi hakkinda bir söz vardir. En klise oldugu gibi, bu bir güvenilirlik belirli bir miktarda vardir. Web üzerinde, son derece dogru olabilir.

Muhtemelen zaten bu gerçeklestirmek için geldim, ama bir site çalisan zaman alir var. Siteler yüzlerce aptallar için [bana olur], uyku biri duyar sey, ama asla deneyimler. Günlük is yükü ile, bir site ile altin grev ve hatta bunun farkinda degil çok kolay olabilir. Bu durumda, ben bir site için istatistik programi bahsediyorum.

Istatistikler programlari sadece sunucu eklentiler oldugunu kayit kim ve ne sitenizi ve ne oraya ne zaman yapmak için geliyor. Eger istatistik programi kontrol degilseniz, size olmalidir. Orada bir zillion programlari, ancak her bir ortak payda gibi ziyaretçiler, onlar geldi hit, ve ne kadar sitenizde kaldi sayisi gibi bilgileri olmalidir. Bunu düsünmek için zaman ayirin, bu bilgi çok degerlidir.

Istatistikleri programlari analiz ederken, en yöneticileri günlük ya da haftalik istatistikleri odaklanma egilimindedir. Çalisma aslinda önlemek için, bir öncekine göre bu ay görünebilir. Bu yaklasim siteniz için zaman içinde bir an bir portre verebilir, ayni zamanda yetersiz olabilir. Hayir, cinsel performansi hakkinda söz etmiyorum.

Biz 2006 yili sonuna kadar olsun, bu son 12 ay içinde geriye bakmak ve sitenizi analiz için herhangi bir kadar iyi bir zamandir. Gerçekte, herhangi bir 12 aylik dönem için yapabilir, ancak bu basit bir zamanlama yöntemdir. Biz istatistikler ne ariyorsun? Peki, ilk adim, pazarlama ile iterek olan ürün ve anahtar kelime öbekleri bir listesini yapmaktir. Pazarlama ziyaretçi üretiyor? Aslinda zekâ için, satilan itme nasil bu ürünlerin birçok yil için dönüsüm orani ne oldu. Beklediginiz mi? Degilse, neden?

Bu analiz yaparken, ayni zamanda genel sayfalari ve ürünleri yakin dikkat etmelidir. Bu yil için site genelinde ziyaretçi oranlari bakarsaniz, hemen hemen her zaman ikinci bir düsünce verdi asla kullanilan bir ürün veya anahtar kelime görmek için sasiracaksiniz. Eger istatistikler altin bulmak burada, arkadasim vardir. Eger SEO PPC kampanya veya anahtar kelime bu ürün iterek baslamak isteyebilirsiniz? Müsterileriniz veya müsteri aslinda onlar istediginiz söylüyorum. Istedikleri ve çok karli 2007’niz ne onlara.

2006 da istatistik analiz ederken, onlardan toplamak bir bilgi bir ton var. Ben aramak için ne 30 sayfa yazabilirim, ama gerçekten gerekli degildir. Bir kez istatistikleri bakarak baslamak, her sey çok hizli bir sekilde belirgin hale gelecektir.