airsoft silah çatismalar içinde keskin nisanci rolü.

Tüm airsoft rol oyuncularindan biri bu hafta sonu savaslarda de seçebilirsiniz, belki de en popüler Sniper oldugunu. Airsoft Sniper genellikle Airsoft Lone Wolf veya Rouge olarak adlandirilir. Bu pusuda ölümcül bir de karsi oyuncular ortadan kaldirmak için mükemmel bir gizli bir konumda kendini yerlestirmek için istedigi oyuncudur.

Simdi, “Normal” Sniper, ve “Süper Sniper” arasindaki fark nedir yapar?

Airsoft keskin nisanci tüfegi düzenli temizlik tasidigi baska bir silah ile birlikte, bir zorunluluktur. Böyle bir silikon sprey olarak kanitlanmis bir airsoft silah temiz satin alin ve her 2000-5000 çekim kullanin.

Rolünü anlamak ve dogru ekipman seçimi Airsoft savasçi Süper keskin nisanci olma yolunda iyi olmak için yardimci olacaktir. Amatör keskin nisanci büyük hatalardan biri mühimmat bitmek üzere. Bu göründügü kadar basit, bu kadar çok Airsoft çatismalar hafife uzunlugu nedeniyle ortak bir aksilik oldugunu.

Bir “Ghillie” veya kamuflaj takim Yatirim düsman devriye ve diger keskin nisancilar maksimum gizlenmesi için çok önemlidir. Bu takim, bir merkezi bir baglayici tabaka ve insan vücudunun seklini kirmak için tasarlanmis malzemeden gevsek seritlerden yapilir. Süper Keskin nisancilar genellikle renk kontrastlari yansimasini yok etmek için kir veya çamur bitki-madde ekleyerek veya haddeleme kendi takim elbise özellestirmek.

Amatör keskin nisanci büyük hatalardan biri mühimmat bitmek üzere. Bu göründügü kadar basit, bu kadar çok Airsoft çatismalar hafife uzunlugu nedeniyle ortak bir aksilik oldugunu. O daha pelet almak için en uygunsuz zamanda onun gizli saklanma zamanindan önce ortaya gibi birçok bir keskin nisanci onun ölümü karsilar. Her zaman iyi cephane bol dolu bilge Süper Sniper bulabilirsiniz!