deniz dis kaynak Hindistan basarisinin arkasindaki gerçek nedenleri

Sayisiz makale yazilmis ve BT dis kaynak Hintli firmalar tarafindan elde basari yazili edilmektedir. Bu Is Süreçleri Dis Kaynak Kullanimi (BPO), Bilgi Islem Dis Kaynak Kullanimi (KPO), Hukuk Process Outsourcing (LPO), tibbi transkripsiyon veya web tasarimi ve gelistirme olsun, Hindistan’in liderlik tartisilmazdir.

Hindistan ve bu alanda Hintli firma tarafindan elde basarisi için offshore outsourcing Talking, tartisma genellikle yetki ve Hindistan’in egitimli isgücü gösterdigi becerileri ile birlestiginde maliyet-etkin hizmet yöneliktir. Bu belirgin nedenleri vardir ama. Müsteriler, tüm sonra, businesspersons vardir. Onlar harcanan her kurus için fiyat talep olacaktir. Hint servis saglayicilari yetkin ve uygun olmasaydi, müsterilerine Hint teknoloji firmalarina, genellikle hassas verileri ile, projelerini teslim etmeden önce iki kere düsünmek istiyorum. Yani, offshore outsourcing Hindistan’in basarisinin ardindaki gerçek nedenleri Asya’da birçok küçük ülkeye göre düsük kisi basina düsen bilgisayar ve internet kullanimi ragmen, nelerdir? Bize sahne nedenleri arkasinda bazi göz atalim.

Sonrasi liberallesme faktörler: 1990’larin basinda, Hindistan aniden bogucu sosyalist sistemin elden ve serbest piyasa ekonomisine is ve endüstri için kapilarini açti. Bu bilgi ve iletisim teknolojisi öncelik dahil. Bu internet yükselisi ve World Wide Web’in patlama ile çakisti ve mükemmel zamanlama ve ayar sagladi. Hint yüksek teknoloji hizmet firmalari liberal ortamda yatirim ve gelismek için firsat oldu.

Egitimli isgücü: kadar ilkögretim ile ilgili olarak Hindistan tarafindan kötü gösteren ragmen, bir, tükenmez genç ve istihdam isgücü, sadece kolejlerin çogu, bilgisayar ögrenmek ve dis kaynak sektöründe is bulmak için becerilerini gelistirmek için hazir bulunmaktadir. Birçok is arayanlar için, yakin motivasyon aile pisi katkida toplumsal baski olabilir. Bu yüksek ögrenim alarak kariyer gelistirme büyük ilgi gözardi edildigini baska bir konudur.

Dilleri ile Affinity: iletisim ve Web ortak dil Ingilizce’dir. Hindistan, anlama, konusma ve yüksek standartta yakin yerli akiciligi, eger degil uygulanabilir Ingilizce yazabilirsiniz insanlarin büyük bir havuzu vardir. Bu yakinlik geliyor ve neden Çin ve Filipinler gibi diger dis kaynak destinasyonlarda bu alanda eksikligi? Nerede Cevap Hint dilleri dilleri ve Bati Avrupa dilleri ile belirgin ortak özellikleri Hint-Avrupa grubunun bir parçasi olmasidir. Bu Hint-Avrupa grubunun Ingilizce ve diger dilleri ögrenmek için ortalama egitimli Hint dogal bir yakinlik verir.