deniz e-ticaret gelisti neden

Geri bile birkaç on yil, bu muhtemelen düsünülemezdi, AI deniz e-Ticaret 21. yüzyilda is yapmanin yeni yüzü. Basitçe, deniz e-Ticaret mil üzerinde, cografi mesafelerine ragmen online bir is çalisan anlamina gelir. Tabii ki, bu sayisiz faydalari vardir, aksi takdirde dünya genelinde gelisti olmazdi. Ama burada biz firtina kitlelere çekmek için neden, AOS ve nasil, kendi kazaniyor zemin AOS tartismak olacaktir.

Deniz isletmeler, AOS gerçeklik bugün olmak için uluslar arasinda soguk savasin sonu gelecek vaat eden bir alan açti. Dünyanin bazi bölgelerinde geri kalanina sinirlarinin ötesinde oldugu bir zaman vardi. Simdi, bu gurbetçilerin, isadamlari ve turistler tarafindan erisilebilir ve aranan bir çok bulunmaktadir. Birkaç yil geri Budapeste, Bulgaristan, Çin ya da Prag akin insanlar düsünün, bu imkansiz gibi görünüyor. Ama simdi bu, çünkü daha ucuz yasam, daha ucuz isletme maliyetleri, daha fazla istihdam olanaklari, daha iyi fiyatlarla daha iyi gayrimenkul ve daha gurbetçilerin için birinci sinif konumlar vardir. Bu yüzden dogal olarak bu offshore e-ticaret için üs olarak hedef insanlar için verimli bir zemin vardi.

Ikinci olarak, Internet is verme Bu paradigma degisimi büyük bir rol oynadi. Dünya World Wide Web (www), hiç merak ile parmaklarinizin ucunda gelen sayesinde uzak ve yakin çevrimiçi büyümek için asfalt yol vardir. New Jersey’de yasayan ve Sibirya ya Makao ya da dünyanin herhangi bir yerinde bir is çalistirabilirsiniz. Eger yerel seçebilirsiniz Bu sekilde, is yasal ve vergiye esas. Sadece bir offshore is, hatta daha ucuz geri çekilme seçenegi olarak dünyada bir yerde bir deniz ikamet sahip yararlanabilir. Deniz gayrimenkul size su anda ülkenizde ne% 30 daha az maliyet ve daha az para için daha fazla söz anlamina gelir eger, neden olmazdi, AOT bunun için herkes oyun olabilir mi?

Gelisen deniz e-ticaret için bir baska neden ekonomik küresellesme. Daha az güçlü uluslar istismar güçlü uluslarin uygulama hala hakim olsa da bugün, AOS dünya, ekonomide küresellesmis edilir. Böyle bir dünyada, deniz e-ticaret akillica bir seçimdir ve irklarin sayisiz kar vaat ediyor. Bu deniz firsatlari bosuna kendi ana yeri terk etmek zorunlu olmadigi için, insanlar isteyerek bu kavram yakaladi daha var. Daha sonra da ülkeyi terk ya da orada kalmayi tercih edebilir. Offshore bankacilik ayni zamanda dünya çapinda kullanicilarina çok yararli oldugu kanitlanmistir bu el hos bir düsünce el olmustur.

Tüm bu için, deniz e-ticaret bugün çok vergi endiseler veya tüzel sorunlarini geçmeden para kazanmak ve kendinizi tamamen zevk basarili bir girisim vardir. Bu is yapmanin bir akilli mod ve yakinda birçok günlük ekmek olacaktir.