Diwali isik ve paylasim sevinç ve mutluluk bir festivaldir

Diwali Hint Yilbasi getiren sevinç bir festivaldir. Insanlar yasli aile üyeleri nimet alarak bu festivali kutlamak. Diwali bu festivaller sevinç ve herkesin hayatini mutluluk dizi getirir olarak yil boyunca en çok beklenen festivaldir. Ortak bir egilim insanlarin Hindistan ya da yurt disinda kendi sevgililer hava ile tüm cosku paylasmak oldugunu.

Genel bir egilim Insanlar aile üyeleri ve akrabalarina Diwali Hediyeler ve tatlilar göndermek gibi Hediyeler ögeleri ve evin satis ögeleri gök yüksek ulasmak tutun. Diwali yilin ikinci yarisinda gelir. Diwali yakindan eski Hindu gelenegi ile iliskilidir. Bu Ravan üzerinde eski Hindu Tanri Ram zaferi yasatmak için kutlanir. Diwali Tanri Ram Sita, Kardes Lakshman, Hanuman ve “sena” ile Ayodhya geri döndü hangi bir gününde kutlanir.

Tüm dünyada ve Hindistan içinde insanlarin sevinci paylasmak için Diwali Hediye göndermek. Hindistan’da olan aileler ve kim Hindistan’a Diwali Hediye olarak tatlilar ve diger ürünler göndererek kutlamak yurt disinda kaliyorsun. Hindistan’da yasayanlar aile üyelerine sevgi ve sefkat dilemek için aile üyelerine Diwali Hediyeler gönderin. Bu Sevdiginiz birinin dogru duygularini göstermek için en iyi yoldur.

Çocuklar Için, Diwali festivali tüm Hediyeler, Tatlilar ve yangin kraker ilgilidir. Çocuk yangin kraker ve Oyuncak, Oyun ve ebeveynden Tatlilar gibi alma hediyeler ile kutlamak için seviyorum. Insanlar isitir duygulari ile Ziyaretçi agirliyor için renkli Rangoli ile evlerinin giris süsleyen.

Tüm marketler ve alisveris merkezleri yogun Diwali Hediyeler, ev tutun ögeleri, yeni bezler ve Tatlilar satin almak her yerinden insanlarla doludur. Diwali Ertesi gün Hindu yeni yil olarak kutlanan ve bu günde insanlarin birbirlerine basarili bir yeni yil diliyorum edilir. Ailenin genç üyeleri nimet ve üst düzey üyelerinden hediyeler almak. En popüler eski Hindu gelenegi basarili bir yeni yil isteyen ve sicak ilgili ile konuk Sweet sunuyor.