dropship toptan dagitim – iyi bir toptanci kilan

dropship toptan dagitim satma is yapmak ya da zarar verebilir. Eger siki bir gemi, ebay üzerinde mallar satan tek kisilik bir online çalisma çalistiriyorsaniz, bu özellikle dogrudur, Yahoo Müzayede, ya da sadece online magaza ile. Sen çarçabuk büyümeye isiniz için sirayla is ortagi olarak güvenilir dropship toptan dagitim gerekir. Eger rekabetçi bir pazarda ürün satiyoruz, bu daha da önemli is büyümesi içindir. Bize dropship toptan dagiticisi ile is yapmam gerekir degerlendirmek için bazi sirlari bakalim.

Eger arama motorlari ya da yerel gazete reklamlari da potansiyel tedarikçiler için bir arama yapti ve simdi yandan bir listesi var varsayarak. Sonraki görev bazi kriterlere göre bu dropship toptan dagiticisi her degerlendirmektir.

dropship toptan dagitim kriterleri 1 – köklü ve saygin

Bu iyi bir üne sahip dropship toptan dagitim ile çalismak önemlidir. Dürüstlük ve güvenilirlik bu toptan is uymak için iki önemli is ilkelerdir. Eger yurt disindan kaynak varsa, size tedarikçiler ile yüz yüze sohbet etme lüksüne sahip olmayabilir. Sadece kendi sicili olan var kollari. Onlar ABD’de bulunan varsa Better Business Bureau kendi is uygulamalarini kontrol edebilir. Aksi takdirde, is kayitlari ve lisans yöneten ulusal ya da devlet kurumlari oldugunu ögrenmek. Onlara karsi teslim sikayetler olmustur olmadigini ögrenmek için bir not birakin. Tabii ki, böyle is-at-ev ya da açik artirma forumlari daha fazla bilgi edinmek için baska yollar vardir. Bu satici is kendini egitmek ve dolandiriciligi için uyari harika yerlerdir.

dropship toptan dagitim kriterleri 2 – Yurtdisi dropshipping

Hedef müsteri tabani bagli olarak, yerel ya da dünya çapinda olsun, ihtiyaçlariniza farkli olabilir. Bu dropship toptan dagitim ile bu açikliga kavusturmak için çok önemlidir. Pazar ABD’de olan ve dropshipper orada çalisir, herhangi bir sorun olmazdi. Sizin dropshipper senin alici noktaya teslimat yapamaz Ancak, nakliye zorluklarla karsilasabilirsiniz. Nerede dropshipper gemi bulmak ve pazar oldugu kurmak. Ama bir nokta dikkat: isinizi genisletmek ve daha fazla satis yapmak niyetinde olmadigini, kim uluslararasi dropship toptan dagitim bulmak için iyi çalisir.

dropship toptan dagitim kriterleri 3 – fiyatlandirma

Çok fazla veya çok az ödersiniz. Toptan dagiticisi bir fahis oranda ücretleri ise, bunu önlemek. Daha az razi olmak isteyen birçok dropship toptan dagitim vardir. Bu dogru olsa da, ayni zamanda dikkatli bir degerlendirme olmadan ya en ucuz firsatlar için düsmemelidir. Depresif fiyatlari için bir nedeni olmali. Dropship toptan dagiticisi sorun ve onlarin cevaplari memnun emin olun. Bazen, kötü ürün kalitesi nedeni olabilir. Eger dropship toptan dagitim ile anlasma ne zaman perakende satis fiyatindan en az% 15 makul bir indirim bekliyoruz.

dropship toptan dagitim kriterleri 4 – kredi ve ödeme kosullari

Her isletme sahibi kendi tedarikçileri ile bu siralamak gerekiyor. Bir satici olarak sizin için farkli degildir. Birkaç önemli soru gibi sormak unutmayin: bunlari satis basina ön ödeme var mi? Birikir ve aylik veya üç aylik ödeme? Onlar paypal veya kredi karti kabul edip gibi ödeme modlari nelerdir? Bir 30 günlük veya 60 günlük kredi vadeli sunuyoruz?

Bir kez dropship toptan dagitim ile güven ve uyum insa etmislerdir, size ekleyebilirsiniz ödeme islem maliyetlerinde tasarruf edebilirsiniz vb böylece, uzun vadeli kredi için pazarlik yapabilirsiniz.

dropship toptan dagitim kriterleri 5 – ürün kalitesi

Ürün kalitesi satma is için büyük önem tasimaktadir. Lütfen toptan dagitim kötüsü asagi-kaliteli mal sunarak size oyun ya da, müsterilerinize ürün kaçak göndermek, size özenle yillar içinde yerlesik sabit Kazanilan itibar bosa gider. Bu sizin için olmasina izin vermeyin. Eger toplu olarak ilgileniyor, hangi sen, ücretsiz bir örnek için istek gerekir. Uzun vadeli düsünmek ve bunu kimseye satmak için en az madde gibi MP3 çalarlar gibi yüksek bir kar marji komutlari özellikle, ürünün bir fikir olmasi mantikli. Hatta sadece test için kendiniz için bir siparis düsünebilirsiniz.

Sadece dropship toptan dagitim tarafindan saglanan ürünler satarak basarili bir is çalistirabilirsiniz. Benim blog toptan ürünler için kaynak hakkinda daha fazla ipuçlarini ögrenmek ve sizin gibi is sahipleri kendi malzemeleri aliyorsaniz nerede oldugunu ögrenmek.

Bu makale serbestçe yeniden basildi olabilir veya ezine, bülten, blog veya web sitesi bütünüyle dagitilabilir. Yazarin adi, biyolojik ve web sitesi baglantilari saglam kalmalidir ve her üreme ile birlikte.