hediye programlari – Yasal veya aldatmaca

Son yillarda internet üzerinden programlari hediye bir akini olmustur. Birisi peoplewill kulüp ise baskalari tarafindan nakit yükler yapmak iddia bir hediye kulüp basladigi hediye oldugunu. $ ‘A kadar 25 olarak az gelen kadar $ 10000 de degisir bir giris ücreti vardir. Fikir bu ücreti ödemek ve daha sonra ayni miktarda ödeme digerleri ise olmasidir.

Aslinda herhangi bir para kendinizi görmek ve, büyük olasilikla, bu noktaya asla önce pek çok kisi ise zorunda. Ben bir miktar para toplamak nerede sekiz kisi hakkinda üst seviyeye almak olduguna inaniyorum.

Temel olarak, yatirim için olsun tüm kulüp üyelik ve insanlar bir çift zenginliklerini vaat ile para atmak aldiktan sonra ise yetenegidir.

Baslangiçta, bu programlar çok cazip görünüyor ve onlara tavsiye ama DIKKAT çok sey var. Bu SCAM tüm bir parçasidir.

Onlari çok cazip hale bu programlar hakkinda seylerden biri cömertlik ve digerleri ile para paylasimi ipucu. Hatta bu programin üst uç … basladi insanlara bir tür çok oldugu için para almak degil, gerçekte, size dogru cömert olan sadece onlar.

Eger yasalligi hakkinda bilgi varsa, bir kaçamak ya da avukatlari hediyeler, çünkü yasal onlara oldugunu bulduk söyledi olacaktir. Ancak, bu hediye programlari yasadisi piramit farkli bir sey degildir. Bu programlarin hiçbiri ne olursa olsun size anlatmaya çalisiyorum ne yasal.

Yasadisi kilan insanlar gerçekten bir hediye vermek degil ama bir geri dönüs beklentisi ile bir yatirim yapiyoruz olmasidir. Bu oyunlardan çalisan insanlar insanlarin mali güvensizligi ya da açgözlülük avlarken vardir.

Eger kulüp üst düzey bir üyesi haline gelmistir sürece sonunda, bu programlar kaza ve, size yatirim veda edebilirsiniz. Ayrica ise alim yenik düsen tarafindan paralarini kaybetmis insanlarin geri ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bir üst düzey iseniz, sizin altinda herkes sorumludur. Bu çok çirkin olabilir.

Bu yüzden, size önerecegim tavsiye bu programlarin çok sakinmak etmektir. Sadece sizin için ciddi mali sikinti yaratabilir ama ayni zamanda yasa ile sorun geçirebilir.

Onlar hepsi gerçek anlasma ve baskalarina farkli ama hepsi hediye programlari yasadisi içeri emmek için yalan söyleyecektir.

Yani, cüzdaninizda para tutmak ve çaba koymak eger para kazanabilirsiniz gibi bagli kurulus pazarlama gibi pek çok programi yatirim yapmak yasal bir sey aramak. Bu sekilde, yasa bozmadan bir gelir elde ediyor.