Kendi e-ticaret sitesi olusturmak için

E-ticaret Web bugün en geçerli online is firsatlari biri olarak lanse edilir. Geleneksel tugla ve harç isletmeler karsilastirildiginda, e-ticaret sitesi minimum baslangiç ??maliyeti gerektirir ve nispeten düsük bir risktir. Ancak bir e-ticaret sitesi olusturmak anlamina gelmez basit bir islemdir, ne de gelecekteki basari garanti vermez. Bu makalenin amaci, gerekli adimlari ve basarili bir e-ticaret sitesi kurmak için gerekir planlari adim adim etmektir.

un-toprak nis

Yapmak için ilk sey nis bulmak. Potansiyel is fikirleri için hobileriniz ve ilgi alanlariniz inceleyin. Eger futbol seviyorsaniz, çevrimiçi, futbol malzemeleri veya takim üniforma satan düsünün. Eger bu nis derinlemesine bilgiye sahip olmayan rakipleri karsisinda avantaj verecek için büyük bir tutku var sizin uzmanlik falan odaklanarak.

nis arastirma

Bir kez daha her biri kesfetmek, birkaç fikir whittled ettik. Kendinize su sorulari sorun: kaç kisi hizmet ariyorsun? Nereye gidiyor ve sizin gibi insanlari bulmak? Kaç arama Google’da ürün veya hizmet için olusturulan? Bu talep yaratmak için bir bütçe olmayabilir, bu nedenle talep zaten var nereye gitmek daha güvenli ve ucuz.

rakipleri kapsami

Disari içinde rakiplerinizin Arastirma. Web sitelerini kontrol ve ürün ve hizmetlerini karsilastirmak için zaman harcayin. Kendinizi karsi konum hakkinda bir fikir vermek, bu nedenle de profesyonel olarak e-ticaret sitesi olusturabilir veya onlarin daha iyi.

is plani yazmak

Isiniz için kusursuz bir is plani istiyorum. Sitenizin tema, hedefleri, is stratejileri de dahil olmak üzere – ayrintili bir formül üzerinde çalisin. Ayrica harcamalarin kaydini tutmak için iyi bir fikirdir, satis, kar vb Isiniz sadece bir ‘me-too’ is online olamaz. Sizi rakiplerinizden ayiran ve öne çikarin yapar güçlü bir USP (Benzersiz Satis Pozisyonu) gelistirin!

web sitesi olusturmak

Pazarlama taktigi olarak iyi bir alan adi kaydi. * Biter adi. Com tüm en iyisidir. Mümkünse düzgün is veya ürün tarif alakali anahtar kelimeler eklemeyi deneyin.

Iyi tasarlanmis bir web sitesi umutlari ile iyi bir ilk izlenim yaratir. Kendinize uygun bir fiyata profesyonel bir web sitesi sablonu alin ve ihtiyaca uygun özellestirmek. En sablonlari kolayca yaygin HTML editörleri ve basit grafik yazilimi kullanilarak özellestirilebilir.

Bu yüksek arama motorlari siralama ve trafik akisi için belirli anahtar kelimeler hedef web sitenizin içerigi isteyeceksiniz. Bu bilgilendirici makaleler, ürün incelemeleri, açiklamalari ve karsilastirmalar olusturarak yapilabilir. Zamaninda kisa iseniz, birçok SEO (arama motoru optimizasyonu) uzmanlari makul bir fiyat için size yardim etmeye haziriz.

web sitenizin ana

Kendi sunucularinda web sitenizi barindirmak için güvenilir bir hosting sirketi bulmak. “Web hosting” için Google’da hizli arama yüzlerce firma sizinle is yapmaya hazir getirecektir. E-ticaret komut özellikleri destekleyen yeterli disk alani ve bant genisligi saglayan güvenilir web barindirma seçin. Alan adi özel e-posta hesaplari da profesyonel bir görüntü vermek için kullanilabilir olmalidir.

Web siteniz dosyalari hosting hesabi basit bir FTP programi veya dosya yükleme hizmeti kullanilarak yüklenebilir. Barindirma sirketi teknik destek personeli dosya upload ve web sitesi baslatmak için adim adim yürümek gerekir.

bir alisveris sepeti uygulamak

Bir e-ticaret sitesi güvenli bir alisveris sepeti olmadan tamamlamak asla. Eger düsünebilirsiniz iyi seçenek omuz kapali güvenlik ve kredi karti numaralari sürdürmenin yükünü alan bir uzaktan barindirilan alisveris sepeti oldugunu. En uzak alisveris sepetleri müsterilerinizin bir ödeme yaparken onlar web sitenize yapmamislar farkinda olmayabilir bu yüzden web sitenize benzer sekilde yapilandirilabilir.

Uzak bir alisveris sepeti bütçeniz dahilinde degilse, küçük bir ücret karsiliginda kendi ticari hesap kullanarak kredi karti siparisleri karsilamak için haziriz üçüncü sahis kredi karti isleme sirketleri çok hala var. Size bazi popüler olanlar ClickBank, Paypal ve 2checkout olan kontrol edebilirsiniz.

pazarlama ve tanitim

Eger nis belirledik, e-ticaret sitesi kurmak ve gitmek iyidir. Sitenize tesvik – Simdi en önemli kisim geliyor! Bu çogu insan için bir tam zamanli kariyer seçenegi olabilir. Ya bu kendiniz ögrenebilirsiniz ya da bir uzman sizin için bunu yapmak olabilir.

Google, Yahoo, Dmoz gibi büyük arama motorlari sitenizi göndermeden baslayin, vb Ayrica karli anahtar kelimeler ve anahtar kelime zengin içerigi ile sitenizi optimize etmek gerekir. Bu tür reklam, link degisimi, e-dergi promosyon vb online varligini olusturmak ve trafik olusturmak için kesfetmek gerekebilir hangi olarak çok daha fazla is tanitim stratejileri vardir.

E-ticaret sitesi kurma emin bir sürü is, ama sadece ilk adim. Basarili yapmak daha eseridir, ancak ödeme-off faydali olabilir. Unutmayin, basari sizin sert ve akilli çalisma saglanan olabilir!