kisi online alisveris korkuyorlar neden

Bir e-ticaret web sitesi sahibi olarak bu bilgi çaginda insanlar hala online alisveris için korkmayin nasil merak edebilirsiniz ama bunlari ücretsiz web sitesi ile daha rahat hissetmenize yardimci ve onlari satin almak için tesvik etmek amaciyla kendi bakis anlamak gerekir ürün ve hizmetler.

1. kredi karti dolandiriciligi

Kredi karti bilgileri hazir ve ne yaparsaniz insanlar onlarla yapabilirsiniz bunlari ele alacak nerede birçok kisi için büyük bir endise kaynagidir. Kredi karti dolandiricilik riskini online satin alma birçok kisi caydirmak olabilir. Böyle yatirma gibi kredi karti ile ödemek istemiyorsaniz her zaman güvenilir ve yerinde iyi güvenlik önlemleri vardir, iyi bilinen ve saygi duyulan ödeme islemci ile ilgili oldugundan emin olun, ayni zamanda insanlarin diger ödeme seçenekleri vermek isteyebilirsiniz her zaman bir banka hesabina para ve online ödeme aliyor kredi karti sahtekarligina karsi onlari korumak için yapiliyor ne bildirin.

2. fiziksel ürünler – geldikleri olacak?

Bazi insanlar online ürün satin alma ve ürün satan kisi aslinda bir dolandiricilik oldugunu ve onlar için mevcut böyle bir ürün olmadigi için o zaman alici asla tarafindan sokuldu edilmistir. Bol bir gerçek ürün kendilerini kalmadan islerini web sitesinde kullanabileceginiz internet üzerinde fotograf var çünkü ürünün Fotograflar yeterince sik ya degildir. Diger memnun müsteri referanslari yardimci olabilir – bu bir gerçek kisidir kanitlamak için müsterinin ses veya video kayitlari varsa bu daha da etkili olur. Para iade garantisi de insanlarin sizi tutmak için kolay bulmak o kadar mümkün oldugu kadar çok iletisim bilgilerini olarak vermek her zaman burada yardimci ve olabilir.

3. fiyat deger ürünüdür?

Bir markete gittiginizde, ürün bakmak bazi temel testler yapabilir, ve bir ürünün gerçek degerini belirlemek için daha iyi bir konumda bulunmaktadir. Çevrimiçi bir sey satin aldiginizda size (genellikle daha çekici yapmak için abartili olabilir) okumak ne tamamen güvenmek zorunda. Bir kez kredi karti dolandiriciligi ya da isinizi web sitesinde gerçek bir ürün ile hayali sirketler, bir sonraki sorun bir ürün aslinda bunu ödemek için gidiyoruz ne deger olup olmadigina karar olabilir korkusu geçmis var. Eger ücretsiz web sitesi bu tür e-kitap veya yazilim gibi dijital indirme ürünleri satan varsa o zaman onlar satin almadan önce insanlarin test edebilirsiniz ücretsiz bir örnek teklif isteyebilirsiniz. Yazilim veya bir e-kitap birkaç bölümden bir deneme sürümü.

4. Bir virüs veya casus yazilim indirme

Eger e-ticaret sitesi indirilebilir ürünleri satan varsa o zaman karsilasabilecegi baska bir korku Ürününüzle ilgili bir virüs ya da casus yazilim indirme korkusudur. Bagli ve müsterilerinizin test edilmistir nasil bildirin var olan herhangi bir virüs veya kötü amaçli yazilim oldugundan emin olmak için ürünleri test. Iyi bir internet güvenlik ürünleri tesvik ve tercihen bazi onlar ücretsiz olarak alabilirsiniz kendilerini korumak için onlari tesvik edin. Bu gizlemek için hiçbir sey var ve bunlari kendileri için test etmek için tesvik oldugunu göstermek için yardimci olur.

5. Spam korku

2003 EmailUniverse.com eski bir makale onlarin satin alma sonra istenmeyen spam alma korkuyorlar çünkü bazi insanlar çevrimiçi satin olmayabilir önerdi. Gizlilik politikasi ve nasil e-posta adresleri kullanmak ve insanlarin sizden e-posta almak olasidir birisi kendi e-posta adresini girmek için istenir ve onlar da vazgeçebilirsiniz bilmeli her yerde artik isteyen gerekir web sitenizde açikça görülebilir olmalidir baska e-posta almak için. Bir kez bu saygi, yerde bir gizlilik politikasi var ve sinirlari asiri adim yok.

Online satin alma bazi insanlar için korkunç bir deneyim olabilir. Açik bir gizlilik politikasi, referanslar ve net talimatlar ve ücretsiz bir web sitesi hakkinda bilgi de dahil olmak üzere kendi satin alma kararini kolaylastirmak. Bir e-ticaret web sitesi çalistirirsaniz onlar için online satin alma korkusu almaya çalisin.