Kullandiginiz gereken ebay alternatifler 5 açik arttirma sitelerinde

Eger eBay ücretleri, imkansiz-to-beat rekabet ve karmasik politikalar, satis taksitli hiçbiri bir ton gitmek yapabilirsiniz bu 5 büyük eBay alternatifler göz atin! Yorgun iseniz

1. bonanzle.com

Daha az rekabet var kadar genç ama ayni zamanda size ihtiyaciniz olan satis almak için yeterli trafik çünkü bu sadece mükemmel eBay alternatif olabilir. Bonanzle ve eBay arasindaki en büyük fark Bonanzle alternatif nis bir odak olmasidir. Moda, seramik, antika, homeopatik ilaçlar ve koleksiyon birçok kategori arasindadir.

Neden seveceksiniz:

Alicilar seviyorum! Bonanzle son 3 ayda ziyaretçi sayilari bir% 61 artis gördü. Alicilar kesinlikle online satin almak için harika bir yer olarak tanimaya basliyor.

Hayir listeleme ücreti!

Ürün yelpazesi için büyük bir pazarlama. Bonanzle satilik listeledik diger ögelerin 10 ziyaretçi gösteren bir çapraz promosyon özelligi vardir. Bu satin alma bir alici olasiligini artirmak için uzun bir yol gidiyor.

Baska hangi kullanicilarin söyledi:

Kullanicilar kullanici dostu Bonanzle alici ve satici her ikisi için de ne kadar hakkinda raved ve ana alicilar arasinda daha popüler hale gelinceye kadar sadece sabirsizlaniyorum.

Bu site kesinlikle yerlere gidiyor. Is büyüme bir parçasi oldugundan emin olun.

2. ecrater.com

Eger tamamen açik artirma sitesi modeli üzerinde iseniz, neden kendi web magazasi insa denemiyorsunuz? eCrater saticilarin hepsi kendi ögeleri listeleyebilirsiniz ücretsiz bir e-ticaret web sitesi sunuyor. Ayrica% 100 ücretsiz pazar, bu nedenle saticilarin her zaman kar% 100 alirsiniz.

Eger kayit oldugunuzda ne olsun:

• Ücretsiz bir web magazasi sablonu
• Ücretsiz web hosting
• Bir alt etki alani
• (Ayrica ücretsiz), sabit fiyat pazarda satmak için erisim

3. amazon.com

Bir kayanin altinda yasayan sürece, bu harika bir alternatif satis platformu olarak Amazon duymus olmaz düsüktür. Amazon keskin alicilar trafik bol alir ve belki eBay’in en saglam rakip.

EBay gibi, Amazon bazi saticilar sadece geçmis alamayan bazi olumsuz yanlari vardir. Örnegin, Amazon bazi saticilar bunun için çok az zemin vardi bile, mutsuz bir alici iade emredildi oldugunu rapor, arizanin noktasina müsteri odakli oldugu bilinmektedir.

Onlarin satis ücretleri saticilar arasinda bir bogaz noktasi vardir. Aslinda bir satis yaptiginizda Amazon sadece basari ücreti toplar da, bu zaten siki marjlari ile çalisan saticilar için felç edici olabilir. Örnegin, Amazon bazi ögeler için ödenen fiyat bir kuyruklu% 15 kesim alacak.

4. etsy.com

Bu site ortalama satici için tam degildir; burada iPod ya da True Religion kot vardir. Bunun yerine Etsy el isi veya benzersiz mallari satin almak ve satmak için çevrimiçi içerisinde 1. yerdir. Bunlar Geekery, Klasik, Bitkiler ve Edibles ve Oya gibi korkak kategoride bir dizi var.

Seni seviyorum ne olacak

Bu alicilar sunmak için biraz daha farkli bir sey var saticilar için bir sitedir. Ve Etsy trafigi için en büyük 100 sitelerinde sirada olan ile, size listeleri görüntüleme bazi alicilar almak için emin!

Satici dostu ücretleri! Bu dört ay (veya satan kadar) için bir öge listesine 0,20 $ maliyeti ve sattigi zaman, düz 3.5% islem ücreti ödemek. Çok uygun!

5. craigslist’in

Craigslist ücretsiz çevrimiçi bir firfirlar hiçbir sunuyor ilanlari ve ürün satmak için hiçbir yaygara yolu ile çevrimiçi devlet-devlet topluluklarin bir agdir.

Craigslist için trafik olaganüstü degil, tüm ziyaretçiler satin almak için geldigini sakinin. Onlar yeni bir daire ya da is ariyor olabilir, ya da kisisel ilan için. Bu dogru, Craigslist bir one-stop-shop oldugunu.

Seni seviyorum ne olacak

Bu yetiskin hizmetleri ve is ilanlari gibi sadece kategorilerde bir satis ücreti tahakkuk edecektir. Bu yeterli eBay’in acimasiz ücretlerinin olmustur herkes için harika bir haber.

Gördügünüz gibi, bol orada eBay alternatifler için seçenekler vardir. Eger geçis yapmaya hazirsaniz, bu sitelerde ögeleri birkaç liste denemek ve satmak nasil. Size hos bir sürpriz olabilir!