Online kullanilmis kitaplar satmak için nerede

Online ikinci el kitap satmak saglayacak orada birçok online kitapçilarda vardir. Bu kitapçilarda en popüler bazilari Amazon, Barnes & Noble ve eBay.

Burada online kullanilmis kitaplar satmak için en iyi yer bulmak için nasil kisa bir kilavuzdur. Her seyden önce, bunu yapmaniz için aradiginiz ne karar vermeniz gerekir. Sadece kullanilan kitap ve ders kitaplari kurtulmak istiyorsaniz ve gerçekten yapmak ne kadar para hakkinda çok fazla umurumda degil, o Amazon veya Barnes & Noble gibi bir online magaza kullanin.

Ne bu iki magaza yapmak kendi fiyat belirlemenize olanak saglar ve daha sonra tespit ettik bu fiyat için kitap satin almak için istekli oldugunu biriyle kurmak. Bu gerçekten kurtulmak hakkinda çok fazla umurumda degil bir ders kitabi satmak için özellikle uygun bir yoldur, aksi halde, sizin okula geri satti olurdu.

Sizin kadar olabildigince yapmak istiyorsaniz, o zaman bir açik artirma istediginiz seydir. EBay ve Amazon ikisi de kitap ve diger ögeleri ihale saglar. EBay veya herhangi bir diger benzeri online açik artirma sitesi kullanarak bir kitap satan çok kolaydir. Kullanilmis kitap müzayede zaman, size öge profilini metin eklemek emin olun. Bir kitap incelemesi son derece yararli olabilir.

Onlar potansiyel alicilar kitap hakkinda ne bilgi vermek, ve bir kitapçida yerine online satin alma deger olup olmadigini çünkü Yorumlar faydalidir. EBay gibi sitelerde is yapmak konusunda en iyi sey hizmet neredeyse ücretsiz olmasi ve bu kitap satmak için bir ay almaz.

Yalnizca ögeler için size magaza kredi veren bir ikinci el kitap saklamak için bile kullanilmis kitaplar çevrimiçi veya geri okula ya da satmak için karar vermeden önce, üzerinden kitap satmak için olasi bir online magaza için Internet arama emin olun. Ancak, çevrimiçi seyler satan bir oyundur.

Birçok insan hatta kisisel birçok bilgi koymak ve kendi kimliklerini çalinti ya da kötüye gidiyor bitebilecegini haziriz. Internet dolandiriciligi konusunda dikkatli olun. Bazi online is onlar seni almak için gerçekten oldugunuzda yardim etmek istiyorum iddia olabilir.

Kayit doldurarak ve online açik artirma sitelerinde profil olustururken, banka hesabinizin PIN numarasi ya da Sosyal Güvenlik numarasi ifsa emin olun.

Bir web sitesi bu bilgileri için isterse, sadece baska bir web sitesine bas. EBay oldukça güvenlidir. Eger bir PIN numarasi ya da Sosyal Güvenlik numarasi istedi oldugunuz eBay bir e-posta alirsaniz Ancak, eBay e-posta birisi eBay gibi kullanarak, dolandiricilik size çalisiyor hemen çünkü rapor emin olun bir ön. Her gün olur ve istenmeyen birkaç kitap satis riske deger degildir. Eger seyler hakkinda akilli ve iyi arastirma yapmak Ancak, endiselenecek bir sey yok.