Online tüccar hesabi – maliyet ve alternatifler

tüccar hesabi temel

Tüccar Hesap kredi karti ile ödeme almak için bir tüccar tarafindan kurulan ticari bir banka hesabidir. Üç parça kredi kartlarini kabul etmek gerekmektedir. Bir tüccar hesabi yani sira, kredi karti ödeme almak için para yatirmak için çek hesabi yerel bir banka ve bir isleme çözüm, böyle bir terminal veya web tabanli magaza önünde gerekir. Çevrimiçi tüccar hesabi, veya e-ticaret tüccar hesabi, Web üzerinde kredi emir almak bir tüccar hesabidir.

tüccar hesabi maliyeti

Bir online tüccar hesabi online satis artiracak, ama tüccar hesabi maliyet türleri dogurur. 100 TL – Bir tüccar hesabi genellikle $ 50 arasinda bir kerelik kurulum ücreti gerektirir. Bazi tüccar hesabi saglayicilari promosyon döneminde veya diger hizmetlerle baglantili olarak kurulum ücreti feragat. Diger maliyetler ag geçidi ücreti, açiklama ücreti, yillik ücret, islem ücretleri ve iskonto orani ücretleri dahildir.

tüccar hesabi olmadan kredi karti kabul

Öncelikle bir online is baslatmak ve sinirli kaynaklara sahip oldugunda, alternatif bir kredi karti islemci hizmetlerini kullanmak olacaktir. Bir tüccar hesabi ve yüksek maliyetler dahil gereksinimleri olmadan online islem kredi karti islemlerinin avantajlarindan yararlanabilirsiniz. Paypal, WorldPay, PaySystems ve Clickbank popüler kredi isleme hizmetleri bazilaridir. Popüler alisveris sepetleri veya eBay Store, Yahoo! Store ve Microsoft bCentral gibi online storefronts, kredi karti isleme yetenegi dahili sunuyoruz.

uluslararasi tüccar hesabi

Ne olursa olsun is veya müsteri bulundugu nerede – Uluslararasi ticari hesaplar, ya da Offshore Merchant Hesaplari, tüccarlar dünyanin dört bir yanindan ödemeleri kabul etmesi ticari hesaplardir. Bir online tüccar hesabi ile karsilastirildiginda, Uluslararasi tüccar hesabi ile gelen iki büyük hizmetleri Çoklu Para Birimi Destegi ve Uluslararasi Sahtekarlik Korumasi vardir.

kablosuz / mobil tüccar hesabi

Kredi karti ödemeleri kabul ederken özgün sorunlariyla yüz için kullanilir Mobil tüccar. Yüksek hizli kablosuz aglar ve mobil teknolojinin ilerlemesi ile, mobil isletmeler sadece nakit veya çek kendi ödeme seçenekleri artik sinirlidir.

Birçok cep tüccar hesabi servis saglayicilari basvuru ücreti feragat ve kurulum ücreti fazla is çekmek için. Ancak, kablosuz servis saglayicinizin kullanimi terminal donanim, aktivasyon ücreti, aylik hizmet bedeli ve islem maliyeti pahasina tabi yapar.