pc ücretsiz görüsme yapmak.

Gövde çagri tesisleri ile telefon hizmetleri bariyer kirdi. Ama aramalar için bekleyen ve telefon hizmetleri ulasmak için vakit gibi engeller devam etti.

Uydu Teknolojileri tüm senaryo degisti. Kablosuz telefon setleri, cep telefonu düzenlenen el telefon hizmetleri hareketlilik vererek kullanisli geldi. Hala maliyet faktörü devam etti. Para oldukça büyük bir miktarda hala uzun mesafe telefon rehber harcanan ediliyordu. Isletme giderleri ilgili isletmeler tarafindan dikkat çekildi ise, tek tek ailelerin hala yükünü duygu vardi.

Bu senaryoda World Wide Web gelisi büyük bir nimet olmustur. Bir bilgisayar ve güvenilir bir internet baglantisi yasiyorsaniz, cep telefonlari için PC’den ücretsiz görüsme yapmak ve birkaç dakika içinde konusmaya baslayabilirsiniz. Hizli hareket eden yasam tarzi sonunda dogru ivme kazanmak için uygun iletisim araçlari yakalamak için dogru yolu buldu.

Su anda, tüm dünyada telekomünikasyon sektöründe etkin maliyetli ve halkin yararina neredeyse ücretsiz iletisim hatlari tanitti. Ses kalitesi de iletilen / yukaridaki ile kabul edildigi son derece iyidir. VoIP olarak adlandirilan bu teknoloji, PC ya da dizüstü yüklemek çok kolay. Dünyanin her yerinde milyonlarca insan VoIP teknolojisine dayali bu hizmeti kullaniyorsaniz ve memnuniyet düzeyi sasirtici.

Bu hizmet ayni zamanda yahoo, gmail, msn, Skype ve Vanage gibi haberciler tarafindan islenir. Buna ek olarak, bazi web siteleri sarj ve bazi nominal degeri ile kayitli alma ile arama hizmetleri telefon bu PC verir. Mevcut egilim devam edilirse zaman siki bir rekabet nedeniyle, zaman, uzak degildir, çesitli web siteleri web sitelerini gelistirmek için tamamen ücretsiz hizmet verecek.

Haberciler siz de görüntülü görüsme ve hatta konferans ses için izin verir. Tüm bu degisiklikler bir anda meydana gelmedi. Farkli millet ve isbirligi kendi yakin özel teknik uzmanlarin isbirligi, mümkün önceki gün ‘teknolojisi ile karsilastirildiginda ücretsiz görüsme, bu seviyeye gelmek için yapilan nimet baska bir sey degil var.