salehoo yorum – online magaza için ürün tedarik çözümleri

Eger bir online magaza olusturmak ve toptanci sizin ürünleri kaynak düsünüyorsaniz, SaleHoo dikkate deger. Basarili bir online is kurma ve büyüyen en önemli faktörlerden biri kaynak iyi bir ürün. Vicdansiz veya güvenilmez tedarikçiler ciddi is ilerleme azaltmak olabilir.

SaleHoo hafif toplu toptancilar, dropshippers, üreticileri ve tasfiye de dahil olmak üzere ön elemeden ve saygin toptanci, bir online dizin. Dizin Sony, Gucchi, Panasonic, D & G, Prada, Nuke, Lacoste ve daha birçok dahil olmak üzere üst marka ürünlerin birçok tedarikçi içerir.

Sürdürülebilir ve karli bir online is büyüyen önemli bir basari faktörü kaynagi ürün farkli kaynak yöntemleri bir dizi kullanarak etmektir. SaleHoo Eger ABD, Çin, Kanada, Avustralya, Ingiltere ve Fransa da dahil olmak üzere Dünya her yerinden 8.000 ‘den fazla ürün tedarikçileri, erisim saglar.

Tedarikçi istihbarat

SaleHoo dizinde toptanci ve damla nakliyatçilar yogun SaleHoo, bagimsiz eBay PowerSellers veya diger SaleHoo üyeleri ya tarafindan gözden geçirilmistir. Bunu çok kolay kaliteli tedarikçi nokta yapma, tedarikçiler detay sayfasinda bu bilgilerin tümünü görüntüleyebilirsiniz. Bu huzur saglar ve sabit Kazanilan para herhangi bir harcama önce çok bilinçli kararlar saglar. Bu tedarikçiler müsteri hizmetleri, ürün yelpazesi, ürün ambalaji, nakliye hizmeti vb kendi Bu bilgiler de üyelik ücreti deger kalitesine bilgi hazinesi alacaksiniz ve arastirma tam anlamiyla saat kaydeder.

Ürün yelpazesi

Kategoriler yüzlerce kapsayan SaleHoo dizinde binlerce ürün kelimenin tam anlamiyla vardir. Ülke, anahtar kelime, ürün adi, markasi veya teslimatçi adi göre siralamak saglayan gelismis bir arama fonksiyonu vardir. SaleHoo onlar da minimum siparis miktarlari ya da çok düsük siparis miktarlari oldugunu küçük isletme dostu tedarikçiler binlerce bulduk. Bu harcamak büyük bir kadar ön islemeden önce bir ürün test saglar. Her bir tedarikçi ilgili bilgiler de ortaya koydu ve anlasilmasi kolaydir.

ürün fiyatlandirma

SaleHoo ile size kar daha fazla pay vererek, toptanci ile dogrudan ilgili olacak. Günün sonunda, kar marjlarini Eger tercih toptan kaynak türüne göre belirlenecektir. Örnegin, daha az birim ödeme toplu satin ürün ise ve tüm depolama ve kendinizi bir dropshipping hizmet kullanildiginda daha nakliye idare edecek.

Bir ürünün fiyati arastirma ne zaman pazara potansiyel rekabet ve rotanizi da dahil olmak üzere, dikkate almak gerekir seyler vardir. EBay ürünleri satan, örnegin, her zaman online magaza üzerinden satis daha rekabetçi olacak, bu nedenle sabit Kazanilan para herhangi bir taahhütte bulunmadan önce ön arastirma yapmak istediginizden emin olun.

egitim ve destek

Üyelik bir parçasi olarak geliyor SaleHoo içinde çok iyi bir egitim bölümü bulunur. Ögrenme ve Egitim Merkezi bazi mükemmel araçlar, makaleler ve isinizi büyütmenize yardimci olacak ipuçlari vardir. Üyeler forum bilgi ve tavsiye büyük miktarda erismesini saglayan harika bir özellik. Isinizi büyüyen zaman paha biçilmez kendi özel alaninda, uzmanlar tarafindan yazilmis bilgi hazinesi erisebilirsiniz.

Üyelik maliyet

SaleHoo size ömür boyu üyelik veren 67 $ maliyeti kapali bir tane var. Eger ilk sekiz hafta içinde iptal etmek istiyorsaniz yoktur soru ile% 100 para iade garantisi istedi. Dikkate deger!