Basarili bir online satici olmak için ödeme ag geçidi rolü

Online satin alma ve satis süreci satici adina, e-ticaret sitesi ile hemen hemen aynidir; hizmet basindan sonuna kadar e-ticaret web sitesi üzerinden mükemmel olmalidir. En kisa sürede müsteri Ürün detaylari, sartlar ve kosullar ve bu için alisveris sepeti dahil okuduktan sonra ürünleri seçerken. Ödeme ag geçitleri seçenekleri miktari sayida ödeme için müsteri kolaylik saglamak için e-ticaret web sitesi mevcut olmalidir. Ödeme akilli saticinin konuda daha tatmin edici hizmetleri saglamak için müsteri küresel olabilecegini göz önünde tutarak ürünlerin ödenmesi için modlari sayisi saglamalidir.

Satis tüm akilli teknikleri uygulandiktan sonra bir hatasiz, ödeme ag geçidi sistemi her zaman bu bölümünün özen müsteri ve basarili bir satici için e-ticaret çözümleri en gerekli unsurdur. Kredi karti bilgilerinizi veya bilgileri girdikten sonra bu ayrintilari daha sonra güvenli bir sekilde daha sonra tüccar sunucudan bu sifreli bilgileri zaten tüccarlar islemciye ile bagli olan bir güvenli yuva katmani sifreleme ödeme ag geçidi için genisletilir, tüccar web sitesine aktarmak kart sahibinin web tarayicisinda sifrelemek için kullanabileceginiz geri göndermek. Ödeme ag geçidi bilgi aldiktan sonra tüccar islemci daha bu bilgiler daha sonra veren banka bildirim kodu gibi ayrintilari gönderir, banka veren yönelik, kredi karti degisimi gönderir, islem durumu gibi islem basarisiz nedenlerle kart sahibinin geri gönderilir. Ile birlikte islemin bir parçasi kalan bu sürecin ürünü ve banka tahakkuk gelen tüccarlar hesabina para transferi teslim oldugunu.

Ödeme ag geçitleri çesitli seçenekleri sunan müsterilerine iyi hizmet vermek için ama gerekli her biri hakkinda tam bilgi bilmek için verimli oldugunu. E-ticaret çözümleri ödeme ag geçidi entegrasyonu saglayan pahali olabilir gibi ödeme ag geçidi islem ücretleri gibi satici için farkli ag geçitleri degisir. Saticilar her satista dogru islem maliyeti tahmin gerekir, ön hesaplamalar özel ödeme ag geçidi ve satici için yapilmalidir ödeme ag geçidi kullanarak tüm sartlar ve kosullar hakkinda bilmeniz gerekir. Bu ödeme ag geçidi sistemlerinin çogu bu AVS ve CVV dogrulama gibi sahtekarlik önleme hizmetleri saglamak için kullandiginiz saticinin sonuna kadar bilmek önemlidir. Kredi karti sirketlerinin çogu son üç haneli rakamlara sadece kredi karti numarasi sonra ana ve vize karti CVV imzasini alaninda, dolandiricilik uygulamalarin önlenmesi için CVV bu kimlik dogrulama islemi (kart dogrulama degeri) oldugunu sunuyoruz. AVS (adres dogrulama numarasi) kart sahibinin dogrulama ve tanimlama için kullanilir.

Müsterileri için bu tür ödeme ag geçidi sistemi olarak hatasiz e-ticaret çözümleri sunan ticari islemlerde satici ile ilgili daha fazla sorunlari önlemek için, tam bir bilgi olmadan kritik ödeme yapma tam ve dogru sürecinin farkinda olmalidir.