Basarili istiraklerinin bagli kurulus pazarlama 5 sirlari – parçasi bir

Sana basarili bagli arkasinda bagli kurulus pazarlama sirlarini paylasmak önce aci bir gerçegi duymak için hazir misiniz? Sekil istiraklerinin yüzde 90 olusturulan tüm bagli gelirinin yüzde 10 olmak üzere toplam yapmak oldugunu göstermektedir. Süper istiraklerinin, bagli kalan yüzde 10 tüm bagli gelirin yüzde 90 geri kalanini yapmak anlamina gelir Yani. Hangi grubunda? Ben üst bagli basarisi için sorumlu bagli kurulus pazarlama sirlarini istiyorum eminim. Yani burada benim iki parçali makalenin Bölüm.

Bagli kurulus pazarlama asagidaki sirlarini ana ve süper istiraklerinin lig katilmak için yolda kaliyor.

1. her zaman bagli baglanti pelerin.

Size e-posta pazarlama veya bir web sitesi linki kullanmak bir baglanti olup olmadigi, bir bagli baglanti olan tüm dünya söyler çirkin baglanti gizlemek emin olun. Insanlar biraz duyarli olsun ve bir bagli baglanti oldugunu görünce tiklayin olasi degildir. Bagli gizleme araçlari veya php yönlendirmeleri kullanin.

2. makale pazarlama kullanmak

Madde pazarlama bagli kurulus pazarlama güçlü beygir ve üst bagli tarafindan kullanilan bagli kurulus pazarlama ölümcül sirri biridir. Bu bir otorite figürü olarak kendinizi kurmak için kullanilabilir içerik yayinlama bir seklidir. Marka bir uzman ve sadik müsteriler olacak gibi kendinizi. Bu nedenle, yazi arama motorlarindan ve dolayli olarak yazi sonrasi ilgili diger web sitelerinden hedefli trafik olacaktir Sadece.

3. pazarlama için hedef belirli bir nis

Süper bagli nis pazarlama kullanin. Onlar oldukça genis pazarlar için giderek daha belirli bir pazar nis hedef. Bunu arama motorlarinda üst siralarda alarak büyük kurulan siteler ile ezici rekabet olabilir gibi daha genis pazarlarda daha siki nis için arama motorlarinda üst düzey alir içerik yayinlamak için daha kolaydir. Hepimiz siralamasinda iyi o zaman satis anlamina daha hedefli trafik demektir anliyorum. Bir kez daha, karli nis bulmaniza yardimci olacak araçlar için yaklasik bir arama yapin.

4. presell sayfalari olusturmak

Dogrudan bagli satis sayfasi için umudu göndermeyin. Bu acemi bagli ve hatta bazi gazileri tarafindan yapilan büyük bir hatadir. Bir yorum web sitesi veya geçmis müsterilerden hatta bazi referanslari ile ilk umudu presell. Bütün fikir umudu isinmak ve bagli satis sayfasina göndermeden önce heyecanli onu ya da onun için. Bu önemli ölçüde satis için bir dönüsüm sansini artiracak. Bu kati içerigi ve size presell sayfalari için degistirebileceginiz satis kopya ile iyi bagli programlar bulmak için önemlidir.

5. umudu ile takip

Trafik degerli oldugunu biliyor muydunuz? En bagli sürüs trafik hiç bitmeyen bir görev ve oldukça hatta deneyimli istirakleri için zor olabilir kabul edecegini, birçok kendi trafigini optimize yok. Ama taze trafik getirerek birçok odak takip için onlari yakalamak için basarisiz.

Simdi, birisi sadece bir kez görmek daha bir çok defa maruz sonra bagli ürün satin almak istiyorsunuz daha olasidir. Çogu insan ilk karsilasma satin almak ama faydalari onlari isinmak için yeterli zaman verilmis yok, müsteri haline dönüstürmek onlar için potansiyel çok daha yüksektir! Ayrica, bir kez sizden satin almis, bu müsterilerden tekrarlanan satis yapmaya devam edebilirsiniz. Bunun için, bir otomatikcevaplayici e-posta mesajlarinin bir dizi göndererek büyük bir is yapabilirsiniz.

Bu üst bagli kullandiginiz bagli kurulus pazarlama gerçekten güçlü sirlari vardir. Bos raporunda bu bagli kurulus pazarlama sirlarini daha fazla bilgi edinin.