deri kipa

Kippah bu baslarini kapali tutmak için zorunlu oldugu ritüelleri yerine getirirken muhafazakar Yahudiler tarafindan kap olarak giyilen bir yarim küre bir bez parçasidir. Kippah da yarmulke olarak da bilinir. Kippah farkli malzeme ve türleri yapilabilir. Kipa en yaygin varyasyonlari biz deri kipa hakkinda tartisacagiz bu makalede kipa, saten kipa, kadife kipa, burada deri kipa vb, örme.

Geleneksel deri kipa 2 ons metre kare basina 4 gram arasinda degisen yogunlugu ile 3mm kalinliginda deri ile 1 mm yapilmistir. Deri Otantik kipa dört panel yapilmistir. Onlar varyasyonlari ile büyük bir stok var çünkü çevrimiçi magazalardan bu kippahs satin alabilirsiniz. Ayrica, Judaica ürünleri tutmak Bu online magazadan kolaylik ve rahatlik ile müsterilerine alisveris yardimci olur. Yapmaniz gereken tek sey, ihtiyaç ve bütçenize uygun bir ögeyi seçin ve kapiniza adimlari teslim edilecek siparis oldugunu.

Bir toplu olarak deri kipa ariyorsaniz, bu tür siparisleri kabul çesitli web siteleri var oldugunu bilmek mutluluk duyacaktir. Zamanla, talep ve insanlarin gereksinimleri degisiyor. Ve bu talepleri karsilamak için, bu magazalarin folyo kabartma ve fantezi deri kipa gibi kipa modern versiyonu sunuyoruz. Ve belirterek renk ve boyutlari ile ürün özellestirmis zaman online alisveris.

Birçok web sitesi sizin deri kipa kisisellestirme tesis sunuyoruz. Ibranice kelime ile üzerinde oyalamak olabilir. Genellikle 0,65 $ alfabesi basina ücret uygulanir. Ama nihai ürün almak zaman deger para harcamak hissedeceksiniz. Ayrica vesile ile ilgili olarak kipa üzerinde islemeli gereken bir logo veya motif seçebilirsiniz.

Son olarak, çevrimiçi sizin için dikkatli kelime alisveris yaparken. Sadece herhangi bir online magaza için gitmeyin. Judaica merchandises satmak en güvenilir ve güvenilir magazalari tercih. Gerekirse online forumlarda kullanicilar geri arayabilirsiniz. Onun sihhati konusunda emin bir magaza seçin. Eger Bar ya da Bat Mitzva veya benzeri durumlarda giymek böylece elden önce deri kipa ve siparis seçin.