düsündügünüz kadar zor degil – Dogru tüccar hesabi saglayici bulma

Eger bir isletme sahibi iseniz, büyük olasilikla zaten ödeme biçimi olarak kredi kartlarini kabul etmek ne kadar önemli oldugunu biliyoruz. Bazi çalismalar kredi kartlarini kabul ettiginde bir is neredeyse yirmi yedi oraninda cirosunu artirmak oldugunu göstermektedir. Müsteriler bu kolaylik bekledigi. Kredi kartlari kabul edilmez oldugunu belirten yazilan belirtileri genellikle potansiyel müsterilere arkani dön ve çikmak göreceksiniz isletmeler. Ayrica, bu potansiyel soyguncular için açik bir davettir, bu kayit hiçbir sey ama nakit oldugunu reklam var.

Orada yer ücretleri ve dogru tüccar hesabi saglayici bulmak için korkutucu gibi görünse de, maliyet aslinda çok makul ve bir saglayici seçmek hiç de zor degil. Kredi karti ödeme hizmetleri aramaya baslarken, önce herhangi bir islemci temas kendinizi biraz egitmek gerekir. Bunu size ihtiyaciniz olacak tüccar hesabi ne tür belirleyebilirsiniz var is ne tür belirleyin. Hazirlanan istediginiz veya ihtiyaciniz olmayan bir hizmet satilan engelleyecektir.

Is bir magazasi perakende satis yeri ise, büyük olasilikla düzenli perakende hesabi gerekir. Bir perakende tüccar hesabi ticari hesaplar her türlü düsük fiyat keyfine varacaksiniz. Islemleri bir yüz yüze bir sekilde alinan ve bir terminal ile çalinmis oldugundan oranlari düsük oldugu. Bu tür bir islem dolandiricilik çok düsük bir olasilik vardir.

Eger posta veya telefon emir almak eger bir MOTO hesabi gerekir. Oranlari dolandiricilik riski nedeniyle standart perakende hesabi biraz daha yüksek olacaktir. Bu islemlerin yerine getirilmesi için bir terminal ya da bir online ödeme ag geçidi ya kullanacaktir. Islemci olasilikla islemleri bir adres dogrulama özelligi gibi dolandiricilik koruma parametreleri çesit koyarak önerir. Bu islem isleme kisiye bir rahatsizlik olsa da, kendi korumasi için unutmayin.

Eger ürün veya hizmet için siparis için ödeme alan bir web siteniz varsa, bir internet veya e-ticaret tüccar hesabi gerekir. En islemciler bu teklif hem de ihtiyaç durumunda alisveris sepeti yazilim olacaktir.

Dogru tüccar hesabi saglayici bulma islemci oranlari saglamak yerine edecegi hizmeti hakkinda daha fazla olmalidir. Öneriler için kendi benzer isletmeler olan diger tüccarlar isteyin. Herhangi bir yardima ihtiyaciniz durumda is için açik oldugunu saatlerde bir yardim masasi oldugundan emin olun.

Tüccar servis saglayicilari is istiyor ve kazanmak için her seyi yapacagiz. Oranlari takilip etmeyin, onlar müzakere edilebilir. Iyi bir üne sahip bir islemci seçmeyi unutmayin. Sen en büyük ya da en iyi bilinen islemci seçmek zorunda degilsiniz, daha küçük ve müsteri hizmetleri yüksek düzeyde sunan birçok tüccar hizmetleri vardir. Bu ipuçlarini bilmek dogru tüccar hesabi saglayici bulmakta son derece yardimci olacaktir.