E-ticaret web gelistirme

NEW YORK e-ticaretin odak noktasi çünkü geleneksel is modelleri, geleneksel tüketici davranislari ve tüketici beklentileri farki Avrupa ve Çin’de daha farkli olacaktir. Bu makale E-ticaret gelisimi üzerinde önemli bir etkisi olan faktörleri analiz. Kagit NEW YORK e-ticaret gelistirme, teklik, ve engelleri anlamak NEW YORK e-is genisletmek isteyen isletmeler yardimci olmak amaçlanmistir.

Elektronik ticaret olarak bilinen E-ticaret, internet ve diger bilgisayar aglari üzerinden ürün veya hizmet satin alma ve satis temsil eder. Fon vb sorular, siparisler, faturalar, transfer degisimi internet üzerinden dogrudan olur. Algi sistemi, bir strateji olusturarak is sorunlari için yardim eli uzatmak bir tasarim olusturmak, e-ticaret çözümleri ve hizmetleri uygulanmasinda gelistirme ve destek çalistiracaktir. Size son alisveris sepeti çözümleri dahil olmak üzere E-ticaret çözümleri sunan, E-ticaret gelistirme çözümleri, ASP E-ticaret alisveris sepetleri ve e-ticaret web çözümleri. Biz basina müsteri ihtiyaçlarina da E-ticaret Çözümleri için en iyi teknoloji hizmet olarak özellestirilmis.

Algilama Sistemi gibi alaninda E-ticaret Çözümleri saglar: Ödeme Gateway Entegrasyon, Güvenli Alisveris Sepeti Çözümleri, Kredi Karti Islemleri Entegrasyon, özellestirilmis web uygulamalari için Içerik Yönetim Sistemi Çözümleri E-Ticaret. Biz uzman ve basina müsteri ihtiyaçlarina olarak herhangi bir uygulamayi özellestirebilirsiniz deneyim gelistiriciler var E-ticaret çözümleri bir deneyim büyük var. Biz web gelistirme ve web gelistirici size en son özellikleri ile en iyi teknolojiyi saglayan büyük bir kombinasyon var. Biz son teknoloji saglamak ve e-ticaret web gelistirme, E-Ticaret Çözümleri için etkin hizmet maliyet.

Bizim e-ticaret çözümleri asagidaki kullanici dostu özellikleri içerir:

• Online Alisveris
• özel e-ticaret alisveris sepeti
• CMS (Içerik Yönetim Sistemi)
• birden fazla ödeme seçenekleri
• Özel Tasarim
• Bir sayfa çikis
• ödeme ag geçidi entegrasyonu
• Çoklu Kargo Seçenekleri