Eger cevap sanal bir asistan ise yardim gerekiyor.

Bir sirkette çalisiyor biri için en zor sorunlardan biri çoklu görev için beceri olmasi. Her ofis, bu yürütmek için maddeleri listesini biraz biri oldugunu oldukça nadirdir. Aslinda, os bir ironi yapilmasi gereken görevlerin sayisi oldugunu söylemek. Sadece yukarida listelenen ifadeler ile ilgili olabilir, kendinizi basini sallayarak ve ayni zamanda gülümseyen bulur, onu okumak için harika bir fikir olabilir. Eger kendinize ya da degil mi, AOT çalismasi ile ilgili seyler için daha fazla zaman harcama baslamak istiyorum kesindir. Bir VA ise düsünün eger daha fazla verimlilik elde edebilmek için, bu yardimci olabilir. Bu daha fazla zaman ve sizin açinizdan umarim daha iyi çikis garanti edecek. Bu çok daha tamamladi sahip etkisi de çok muhtemeldir.

Bir VA sözlesmeli olarak mesgul olabilir kisidir. Onlar, kendi is size yardimci olacak farkli genis bir hizmet yelpazesi sunan Aore. Çogu zaman, genellikle, ele alinmasi gereken önemli AOS ama bu arada bireyler ya da sirketler tarafindan delege olmamak için yeterli degildir bazi ayrintilarini islemek için istihdam edilmektedir. Hizmetleri bir sirketin idari, yaratici veya teknik yönlerini içerir.

Sanal asistanlar kendi uzmanlik konumlandirarak daha çekici hizmet sunmak. Bu uzmanlik örnekleri teknik destek ve web tasarim alanlarinda bulunmaktadir. Bu uzmanlik hedef müsterilerin için kendi satis noktasi yansitmaktadir. Bu uzmanlik sizin isiniz için gereken VA hangi seçtiginiz temel almak için harika bir baslangiç ??olabilir. Bu ilk etapta bu is delege sizin için bir avantaj olmayacak, bu kazandi, AOT size VAS tarafindan sunulan, çünkü is becerilerini ve yeteneklerini içinde degilse onlar, kabul etmis olsa bile, daha büyük olasilikla, sizin is olumsuz etkilenecektir.

Bir VA istihdam pratiklik onlar çalisirken onlar bulunmasi gereken yerin idare gerek içerir. VAS olarak, her zaman is kendi yeri olmasi bekleniyor, çünkü bu basitçe. Sürekli onlar için bir is olmasi bekleniyor nedeniyle olmanin sanal bir avantajdir. Onlarla ticari iliskiler sadece sözlesme vardir. Tamamlanmasi gereken is Sanal Yardimcisi için dis kaynakli oldugunu. Eger sadece yapmis oldugu is için onlari ödemek zorunda çünkü daha fazla para kazandiracak.

Isterseniz, daha fazla verim almak gerekir, zaman, yardima ihtiyacim var. Daha fazlasini yapmak için güçlü olmak düsünün çogu zaman ama bu hiç yiyen bir görev kadar kilitli daha size bu konuda maddeleri, AOT kar önemli miktarda var. Bir VA kiralama varsa, kalici bir isçi için kiralamak zorunda kalmadan daha verimli bir sekilde yasam ve is düzenlemek mümkün olacak. Sanal Görevlileri her küçük ama önemli bir ayrinti, size kusursuz harika bir is akisi olusturmak için tig isi olmak istediginiz is ipliklerini idare edecek.