Eger gerçekten internette isine gitmek gerekir biliyor musunuz

Ben bu konu hakkinda cevap var tartisma panosu mesajlari ve e-posta sayisini izini kaybettik. Ben zorlu ve biraz zor daha fazla olabilir internet is bilinmeyen sularda cesaretini ilk olanlar için kabul. Para ve internette basari için kesinlikle gerekli oldugu tüm iddia için yaygara orada bir ürün sel vardir. Onu satin almayin, hepsi satis yilan yagi var!

Orada gereken bazi temel (Bu okuma ise zaten bir e-posta hesabi ve internet erisimi oldugunu varsayarak) ama gerçekten hiçbir sey ama bir fikir ile zemin seviyesinde baslar ve oradan internet is kurabilirsiniz. Sadece 10 $ bir yil bir parayla bütçe is baslayabilirsiniz. Eger hizli izlemek için hazirsaniz o zaman $ gibi küçük 10 aylik ile baslayabilirsiniz. Eger çati kati için hedefliyoruz o zaman kadar aylik bütçenizi $ 30 olabilir.

Esaslari nelerdir?

Zemin seviyesi yaklasim:

(Biz Blogger.com kullanirdik ama birçok iyi seçenek vardir) online olarak mevcuttur ücretsiz blog sitelerinden biri bir blog hesabi olusturun. Bu internet üs olarak hizmet verecek. Gerçekten Bugün online almak için en ucuz ve en kolay yoludur. Evet, pek çok ama bloglar arama motorlarina daha cazip birinde ücretsiz bir web sitesi olusturabilirsiniz. Arti onlar bunu kisisellestirmek için yetenegi teklif ama enerji çogu internet krali ve bir internet varligi istediginiz gerçek nedeni içerik harcanacak.

Simdi satmak için bir sey aninda erisim verecek ücretsiz bir ClickBank bagli gelir hesabi için kayit – ve pek çok ürün de yeni blog doldurmak için kullanabileceginiz bazi kullanisli içerigi ile gelen avantaji. , Google Adsense veya Chikita gibi baglamsal veya ödeme tiklama basina reklamveren için üye olun ve ziyaretçilerin yani sira müsterilerden kazanç baslayacagiz.

Bu kadar degil! Artik isletme bulunmaktadir. Blogunuza dolum ve de tesvik tutmak ve kisa zamanda kazanmaya baslayacak!

Parayla yaklasim:

Bu yöntem, bir önemli fark ile bir önceki yaklasima benzer – kendi etki alani adi satin. Bir etki alani adi $ arasinda 5 ve 10 $ gitmek ister bagli olarak bir yil mal olacak. Com veya. Bilgisi (ya da mevcut birçok diger seçeneklerden birini). Bir web barindirma bulmak veya bir site olusturmak gerekmez. Sadece simdi için blog alani isaret ve blogunuzun gelistirilmesi ve desteklenmesi ile devam edin. Eger etki alani adi zaten var olacaktir ve arama motorlari üzerinden filtre oldugunu web sitesi gelistirmek için para, zaman ve bilgi varsa kendi alan adi sahibi avantaji daha sonra basitçe. Ayrica ücretsiz bir blog yapamam bazi pazarlama avantajlar sunuyor.

Hizli bir yaklasim:

Bu site veya siteye ek olarak ya da kendi etki ev sahipligi ve blogunuza sunuyoruz. Eger geçerli site için gerekli olabilecek tüm araçlari ve yardimci programlari sunan saygin bir ev sahibi ile arasinda 10 $ ve 20 $ bir ay için bunu yapmak gerekir. Belki satir asagi yükseltme gerekir ama o size gelir ve ihtiyaçlariniza bileceksiniz.

Penthouse yaklasim:

Bir posta listesi araci – Eger internet is tam yapacak son bir araç eklemek. Sadece 20 $ bir ay için bunu yapabilirsiniz ve satis, müsteri hizmetleri ve tanitim araci için her kurusa deger olacaktir.

Sadece 90 $ için bu kadar size internet is yüzlerce hatta binlerce yapmak ve aslinda ilk baslangiç ??için daha az daha bir çok ile alabilirsiniz ihtiyaciniz olan her araci olabilir.

Son iki not.

Reklam basladi ve sitenize tesvik ve reklam para harcama bakarak baslamadan önce ben bu seçenekleri yorucu öneriyoruz alabilirsiniz ücretsiz sekilde bir yeri vardir, çünkü Öncelikle, reklam için burada herhangi bir bütçe içermiyordu. O zamana kadar iyi internet girisim bir kar elde etmek baslamis olabilir ve böylece reklam bütçesinin büyüklügü daha iyi bir fikir olabilir.

Eger ürün kendinizi satmak planliyorsaniz Ikinci olarak, o zaman bir ödeme islemci gerekir. Hiçbir ek harcama (bu kendi kendini finanse böylece her satis yüzdesi ödeme) ya da size 50 $ bir defalik ücret mal olacak ClickBank ile satici hesap için kayit böylece PayPal ile ücretsiz kayit olabilirsiniz her satis arti bir yüzdesi. Ben bir alisveris sepeti programi veya aylik ücreti, diger programlardan biri için çok para düzenlemek olmaz. Ben 1999 yilindan bu yana benim özel ödeme islemcileri olarak PayPal ve ClickBank ile is yapmis. Sik sik benim diger seçenekler ve bu basit, etkili programlar sopa ile her zaman arastiracagiz.

Yeni internet girisim iyi sanslar!