ev sahibi ile etkilesim için bir sans verin

Görüsmeler verilmesi ilgi alaninda bir uzman olarak size kurmak için yardimci olur. Yazarlar ve kitap sektöründe insanlar mümkün oldugunca sik katilmak için akillica.
Bir radyo talk-show host olarak, yazar ve TÜM YAZARLAR ARAMA her hafta yayincilik sektöründe çalisan is adamlari görüsme firsati var. Kisiler gösteri benimle her hafta görünür ve her program için, bizim için ve misafirlerimiz için iyi çalisan bir rutin var. Gazete, televizyon röportajlari ve radyo röportajlari dahil olmak üzere medya, herhangi bir görüsme için geçerli görgü bazi ipuçlari ve ayrintilari burada.

Hazir olun. Eger görüsmeden önce en az bir hafta görüsmek istiyorum alti ila on konusma puan ile ev sahibi saglayin. Mantiksal bir sirada bu noktalari düzenlemek ve hava zaman aslinda bunlari kullanin.

Randevu tutmak ve zamaninda olmak. Göstermek degil, ya da bir görüsme için geç göstermek için daha kaba bir sey yok. Eger hayatinizda ciddi bir felaket yasadim sürece, belirlenen zamanda aramak. Bu katilmak için bir öncelik haline. Eger görüsme yapamiyorsaniz, arama veya öncesinde en gün ev sahibi e-posta. , Sadece “göstermek degil.” Etmeyin Geri davet edilmeyecektir — hiç.

Açikça konusun. Kendinizi, kitap ya da isinizi gelistirmek konustugunuz unutmayin. Genellikle çok hizli konusmak Yavasla, genellikle çok yavas konusmak hizlandirmak ve duyulmasini yüksek sesle yeterli konusmak. Bu telefona ne siklikta insanlar mirilti sasirtici. Ve, telefona agir nefes yok, hava konusma muffles.

No çoklu görev. Bilgisayarinizi kapatin veya çoklu görev için cazip degildir bu yüzden ondan yüz çevirirler. Oda kapisini kapatin ve size görüsme sonra çikip kadar uzak kalmak için aile isteyin. Eger konusurken, sizin ofis yemekleri veya düzenli yapmayin lütfen.

Kibar ve neseli olun. Bu programi mutlu olmak iyidir. Konu ciddi olsa bile, arada bir, uygun açik yürekli yorum iyi bir seydir. Unutmayin, kim gösteriyor, bu nedenle neseli bir tavir uzun bir yol yardim dinleyici size ne söyledigini duymak gider.

Ev sahibi ile etkilesim için bir sans verin. Tüm sorulara verdiginiz cevaplari tamamlamak olun, ama duraklamadan birkaç dakika üzerinde çalismaz. Ev sahibi dinleyici çok düsünüyor bir soru olabilir, ve o / o soru sormak eger, görüsme sizin için daha degerlidir.

Yanitlari için bir taslak kullanin. Çogu zaman konuk bir yazili metin okuma. De size her öge hakkinda söylemek istiyorum hatirliyorum böylece en, sizin konusma puan listesi ve her biri için bir kaç kisa yorum var. Ancak, uzun bir cevap yazmayin. Günaha bu bir röportajin konusma tarzi öldürür gibi, okumaktir.

Web sitenizin URL’sini verdiginizden emin olun. Ev sahibi bu yüzden dinleyici sizinle iletisim web sitesi veya e-posta adresi ne demek isteyecektir. Nasil en kolay bu bilgileri vermek için vaktinden bu ise. Çogu kisi www ihtiyacim oldugunu biliyorum. Öncesinde web sitesinin, bu yüzden gerçekten artik o kismi söylemek zorunda degilsiniz. Adres hakkinda olagandisi bir sey isaret — belki de bir dizi ya da garip bir yazim URL bir parçasidir. Eger bilgi vermek gibi açiklik emin olun.

Görüsme bittikten sonra, ev sahibi için e-posta tesekkür hizli yazmak. Bu kendinizi göstermek geri davet almak için uzun bir yol gidiyor. Eger duyurmak istiyorum gelecek olaylar için programi sunucusu kopmasin. Talk show olmak maruz kalma çok degerli bir formudur, ve bunlarin daha yapabileceginiz, daha iyi. Gösterinin ana sayfasinda tanitimi için bir yol varsa ve, makul bir maliyet için, bol gösterinin arsivleri gelen diger insanlarin var içeri atlamak, ve görüntülü reklam göreceksiniz. Bu onlari da görüsme dinlemek için tesvik edebilir ve duyar ticari, herkes çalistiriyorsaniz, uzun senin göstermek fiyaka sonra baglanacaktir.