hp yeni LaserJet yazicilari için müthis yenilikçi teknoloji baslatti

Bu heyecan verici teknolojik ilerleme kullanicilarin bilgisayardan kendi HP lazer yazici yazdirmak için gerekli sadece yazici sürücüsünü yüklemek için izin verir. Ek yazicilar tarihsel onlara foisted oldugu tüm diger kabartmak indirmek için gerekli tüketiciler olacaktir.

Ama bu yazici satin almak ve birlikte verilen CD yerine herhangi Yazici sahibine hiçbir önem veren çalisan uygulamalari bir yuva, ne gerek onlara verir varsayalim insanlar için çok iyi bir haber.

Yeni lazer yazicilar da iltifat teknoloji “Auto On” mevcut “Otomatik Kapama” özelligi var. Simdi HP yazicilari uyandirma yetenegine sahip olmasi ve en kisa sürede bir yazdirma isi alindiginda olarak baski baslar.

Herhangi bir CD – HP ayni zamanda sadece bir USB kablosu ile yaziciya bir netbook, dizüstü ya da masaüstü bilgisayar baglayarak iki dakika gibi dakika olarak yazdirmayi baslatmak için tüketicilere izin veren bir roman “tak ve baski” teknolojisine sahip HP LaserJet Pro yazici hat takviye gerekli degildir.

HP Smart Install içerir Roman siyah beyaz yazicilar, HP LaserJet Pro P1100 Yazici serisi dahil – toprak, HP LaserJet Pro M1130/M1210 Çok Islevli Yazici (MFP) serisi ve HP LaserJet Pro en enerji tasarruflu lazer yazicilar biri P1566 / P1606dn Yazici serisi.

HP de, HP Scanjet Professional 1000 Cep Tarayici, hizli için sirketin ilk kullanisli tarayici açikladi on-the-go piller için ihtiyaç ya da bir AC adaptörü olmayan tarama.

Yazicilar özelligi son HP Otomatik Açilma Teknolojisi, hangi akilli duyu aktivite – böyle bir yazdirma isi yaziciya gönderildiginde gibi – ve “kapali” bir sekilde otomatik olarak cihaz uyanir. Otomatik olarak elektrik ayarlarini ve hiçbir baski etkinlik oldugunda kapali yaziciyi açip HP Otomatik Kapanma Teknolojisi, tamamlar.

HP Auto-On/Auto-Off Teknolojisi ile, modern HP LaserJet P1100 Yazici serisi selefi karsi güç maliyetlerinde 72 yüzde kaydedebilirsiniz. Yazicilar da hizli ürünlere göre her sayfada yüzde 35 kadar güç tasarrufu için enerji tasarruflu toner ile Roman HP LaserJet yazici kartuslari kullanir.

Ucuz, ultra HP LaserJet Pro P1100 Yazici serisi (129 $ – 149 $), kablosuz performans özellikleri ve sirketin en küçük, en uygun fiyatli lazer yazici. Hizli baski hizlari, profesyonel baski kalitesi, sezgisel güç paneli ve HP Auto-On/Auto-Off teknolojisi, HP LaserJet P1102 ve P1102w yazicilar sunan tüketicilere ödenebilir verimliligi artirmak.

Buna ek olarak, sirketin yüksek hacimli baski maliyetini azaltmak için yardimci olmak için HP LaserJet Siyah Baski Kartusu Ikili Paketleri begenisine sundu. HP LaserJet P2055 Yazici serisi, HP LaserJet P1505 Yazici serisi ve HP LaserJet P1005/P1006 Yazicilar ikiz paketleri dünya çapinda kullanilabilir olacaktir.