iyi ve basarili bir e-ticaret web sitesinin özellikleri

Internet kullanicilarinin yüzde her yeni gün artmaktadir Bu gün,. Web dünyasinda daha fazla is firsatlari sunuyor. Onlar hemen hemen tüm ürün ve hizmetler için Çevrimiçi is kapilarini açti. Internette, servis saglayicilar ve insanlar arasindaki ilk arayüz sirketin kendi web sitesidir. Her yeni gün, web sitelerinin yüzlerce yigili ve zaman sen Online isletim rakiplerin yüzlerce var, nasil ayni hizmet ve hemen hemen ayni fiyat ile çok digerleri arasinda kendinizi farklilastirmak için gidiyoruz. Aslinda bir fark yaratabilir en iyi sey, kendi web sitesi yer almaktadir. Eger E Ticaret magazasi var özel olarak ise, web sitenize sadece çekici ve çekici bir görünüm için degil ihtiyaci ama çok iyi özellige sahip olmalidir. Asagida basarili olmak için bir E Ticaret web sitesi için sadece son derece önemlidir bahsettigim birkaç özellikleridir.

1. Kullanicilar Navigasyon kolay olmalidir: Etkili navigasyon E Ticaret web sitesi için çok önemlidir. Burada olarak alici bir satin alma karari vermeden önce çok arastirmak gerekir. Kullanicilar navigasyon deneyimi harika olsun, o zaman bunu yapabilir merak görmek. Müsteri o kaybetti eger gibi hissediyor, o bir daha geri web sitenize dönmek için asla bir güven bana. Onlari çok açik ve basit Navigasyon verin. Çok açik bir sekilde böylece müsteriler istiyorsaniz, onlarin önceki konumuna geri döndürebilir bu yollari tanimlayin.

2. Web sitesinin tasarimi uzakta ürün / hizmet gelen müsteriler yöne çevirmek oldugunu, çok karmasik ya da abartili olmamali: Ürünler degil, web tasarimi satmak. Tasarim kullanicilar açikça vb hatirla ürün / hizmet ve özellikleri görebilirsiniz, böylece basit düzgün ve temiz olmali, web sitesi tasarimi sadece is için bir destek gibi davranmaktadir. Üzerine vurgulamak etmeyin. Bunun yerine arka plan beyaz veya herhangi bir isik renk tutmak ve ana tüm kategorileri ya da teklifler göstermektedir.

3. Yüksek görünürlük bir yerde teklifi, programlari ve indirimler yerlestirin: bazi indirimler ya da müsteriler için teklifler, varsa o zaman insanlar bile bir haber alamaz bir yere, koyarak gizlemek yok. Bu müsteriler için bastan ve konumlar vardir. Çalismalar ücretsiz kargo siteleri Internet alisveris üzerinde büyük etkiye sahip ve daha fazla satis dönüsüm meydana getirmek için yardimci web üzerinde sundugu göstermektedir.

4. Kontrol disari adim en kolay bir tutmak: adim disari onay zaman çok almaya gidiyor olmadigini her zaman, hatirliyorum, karar satin alicilar eyleme dönüstürmek olmaz ve o süreci bitmemis birakacaktir. Sabir hemen hemen herkes yoksun bir erdem vardir.

5. Ürünlerin çekici ve ilgili fotograflari yer: Alis Online tamamen aslinda, görmek dokunmak ve çalisma durumunu görmek için onlari satin almadan önce ürünleri kullanabilirsiniz bir düzenli fiziksel magaza satin almaktan daha farkli bir deneyim. Simdi bu boslugu doldurmak için, aslinda gerçekten de ürün ve özellikleri tasvir edebilir ürün ile kaliteli fotograf yerlestirebilirsiniz. Bir standart ve müsterileri için bir seçenek olarak uzun detaylari ürün hakkinda bir çekim bilgileri tutmak.

6. Web sitesinin tasarimi Ürünler ile ilgili olmalidir: Bu nokta küçük magazalara ilgisi nerede sadece ürün bazi özel araligi olabilir. Tasarim stili belirli bir magaza satilan ürünler ile uyumlu olmalidir.

E Ticaret web sitesi dikkatle göz önünde her seyden özellikleri tutarak tasarlanmalidir. Tasarim deseni ve diger teknik ayarlamak için, müsterilerinin ayakkabi kendinizi koyarak düsünün.