iyilestirilmesi için e ticaret saglayici seçenekleri

Ne insanlar arasinda kabul edilebilir herhangi bir yazilim yapar ve hazir özellikleri ile genis yazilim pazarinda var oldugunda insanlar neden kullanmaliyim? Soru üretim yazilim süreci insanlar için gerçekten unutulmaz ve cevap basit. Pazarda yazilimin kabul artirabilirsiniz en iyi bazi seyleri ögrenin.
Bir e ticaret saglayici iseniz, o zaman asagidaki özellikleri, islevleri ve faydalari bazi piyasada güncel sürümü için bir yukari yapmak için yazilim uygulanmalidir.

1. dolandiricilik karsi koruma:

Bu yaygin bir sorundur; online ödeme sik sik mücadele etmek kolay degildir büyük sikintilar içine olacakti. Bazi güvenilir dolandiricilik tarama sistemi varsa, o zaman bu sorun ile mücadele edilebilir. Son derece zaman alici olsa bile dolandiricilik sorunlarina karsi birincil gereksinimi yazilim düzenli sifresini degistirmek ve bakimi, düzenli olarak veri yenilenmesini saglar.

2. aidat toplanmasi:

Isletmeler satis vergi toplamak ve rapor etmek gereklidir. Bu, Asyalilar, Avrupalilar ya da diger kitalarin vatandasi olup olmadigini tüm ülkeler için geçerlidir. Ek bir KDV ilavesi bulunmamaktadir. Tamamen kapali yapmamis olamaz çünkü bu ayni zamanda, bir mutlu gülümseme ile karsilanmalidir.

3. Ödeme için tercih:

Dijital yazilim özellikle müsterileri ile ödeme seçeneklerini ayarlamak kabiliyetini genis bir çekiciligi vardir. Bu ilgili ödeme firsat olarak optimum basitlik saglar çünkü bu su anda çogu yazilim saticilari için bir önceliktir. Ödeme ag geçitleri genellikle 3. parti müdahalesi vardir.

4. güvenlik / hesap

Istinat ve müsteri verileri ve kredi karti bilgilerinizi saklamak genel güvenlik gerektirir. Bankalar bu tür bilgilerin depolanmasi ve güvenlik ile ilgili çok saglam kurallari vardir. Yazilim e-ticaret için bir 3. parti tedarikçi kullanarak yazilim gelistiricileri depolama ve kredi karti veri güvenligi ile ilgili güvenlik veya yükümlülük sorunlari ile endiseli olmak gerektirmez.

5. Döviz seçenekleri

Yazilim odak E-ticaret sirketleri global, ve gibi onlar Uluslararasi pazarda isletmeler ile ilgili tanidik. Sonuç olarak, birçok çoklu para birimi seçenekleri idare edebiliyoruz. Müsterilerin sinirli para birimiyle ödeme için izin önemli satis için yakin oranini artirabilir.

6. hemen teslim

Birçok yazilim e-ticaret sirketleri yazilim gelistiriciler satin alinan ürünlerin anlik serbest saglamak için izin mekanizmalari sunuyoruz. Yazilim e-ticaret saglayicilari dar bir zaman araligi için yazilim tam bir indirilebilir sürümü güvenli erisim sunabilir, ya da satin alma islemini tamamlamak müsterilerine benzersiz kayit anahtarlari otomatik olarak teslim sunabilir.