müsterilerin gerçekten tasinabilir DVD oynaticilar ile istediginizi, online e-ticaret devi bütün ortaya

Bazi fiziksel ortam için yas sona geliyor ve dünya dijital gidiyor demek olsa da, portatif DVD oynatici üreticileri için söylemek mümkün olmaz.

Tasinabilir DVD oynatici elektronik magazalarinda raflardan uçan olmustur ve hizla eBay diger online açik artirma sitelerinde ve sanal magazalar tersledi ediliyor.

Ama bu tasinabilir DVD her modeli iyi yaptigini söylemek degildir. Blu Ray ve diger özellikleri ile bazi neredeyse diger modelleri kadar hizli hareket degil.

Bu yüzden tasinabilir DVD oynaticilar için insanlar çizim ve neden digerleri için satis sadece birlikte eskin sirasinda bazi sasirtici iyi yapiyor olmasidir oldugunu nedir?

Bir büyük ölçekli online perakendeci eBay saticilari ve çevrimiçi perakendeciler için iyi bir haber olarak gelecek insanlar istediginiz tüm özellikleri ile ‘fessed’ oldu.

Bir tasinabilir DVD oynatici ararken çogu insan en sik asagidaki seyler ariyoruz:

** Oyunu port **
Onlar tatile konum ne zaman Xbox takin veya birçok tasinabilir DVD oynaticilar daha fazla insan bir birim ariyor gibi görünüyor bu gün ile geldigini NES ve SNES oyunlari boot olsun bir çift ile çalisacak denetleyicileri.

Araç ses sistemine baglamak için ** yetenegi **
Bu birçok kisi tasinabilir DVD araba DVD oynatici / araç stereo ses iletimi mümkün olmak istiyorum bir AV çikisi veya bir FM vericisi ile olup olmadigi önemli degildir.

Seyahat bir araba ve yolculuk arabada herkes için bir nimettir olabilir kapali sikinti alabilir sey arkasinda çok sikici olsun, çünkü bu büyük ölçüde. Ve ana stereo sistemine baglanma olanagi ile arka halkin sesi tam bir deneyim elde edebilirsiniz.

Farkli biçimlerde ** oynamak için ** yetenegi
Her sey ayni disk biçiminde bir daha, herhangi bir ortalama hane halki sevdikleri sarkilari ve çesitli film ve TV sovlari VCD kopyalari ile DVD CD-R olmasi muhtemeldir.

Ortalama bir aile tarafindan tüketilen medya MP3 dosyalari, MPEG-4 dosyalari, JPG dosyalari (bir kamp gezisi veya spor günün) ve aradaki dosya türlerini herhangi bir sayida dahil etmek olasidir.

Sonuç olarak, herhangi bir tasinabilir DVD oynatici bile müsterilerin dikkatini için çalisan olmak farkli diskler ve medya formatlarini bir dizi oynamak mümkün olmasi gerekir.

** Uzun pil ömrü **
Pil ömrü sifirdan kadar degil sirf bir sana saatlik film islemez bir tasinabilir DVD oynatici sahip olmanin hiçbir anlami yok. Yedek bir batarya pil orta film degisen güçlük atilmis olsa bile muhtemelen daha kisa meyilli ömrü olan bir tasinabilir DVD satin alma bir alisveris önlemek için yeterlidir.

** Dc adaptörü ve araba çakmak port çevirici **
Birçok kisi tutmak için tasinabilir DVD kullanacaginiz gibi uzun araba sirasinda agirladi arka koltuktaki yolcular tasinabilir DVD bu süre içinde ücret tutar onun muhtemelen önemli sürmek. Bir araba adaptörü bu sorunu çözecektir.

Kullanim kolayligi ** **
Bu tasinabilir DVD oynatici kullanmak karmasik olmamalidir, her seyden önce bir bilgisayar degildir. Ve insanlar hizli bir sekilde kullanici dostu daha az DVD oynaticilar kenara olacaktir.

Alabilir ** bir sey ** bayiltir
Sonuç bazi ceza idare edebilmek gerekir gibi bir tasinabilir DVD oynatici, yapilan yerlere gidiyor, ve bir.

** Bir ekran 7 inç veya daha büyük **
Biri bir 4 inç ekran istedim bir MP4 çalarlar olacakti. Tasinabilir DVD oynaticilar gelince büyük ekran o kadar iyi oldugunu.

Orada tüketicilerin istediginiz birkaç diger özellikleri, ama orada degilse bir yaygara çok fazla yapmaz. Bunlar “, olmasi güzel” ve sunlardir olarak siniflandirmak:

Velcro koltuk arkasina takmak için
Çift-ekranlar
uzaktan kumanda
dijital tv tuner
Yardimci giris
Çoklu kulaklik jaki
Daha sesli hoparlörler

Peki kim tasinabilir DVD oynaticilar satin aliyor?

En özellikler için bakti üzerinde bile en üstünkörü bakista onlarin çocuklari oyalamak için bir sey ariyor anne öneririz.

Perakendecilere göre tasinabilir DVD pazarinin yaklasik% 70 anne ve dedesi tarafindan olusur.

Yani bu bilgi ile ne yapabilirim?

Tüm dogru özelliklere sahip tasinabilir DVD oynaticilar, bakarak ve aileler için listeleri pitching tarafindan çok karli bir pazar büyük bir kismini yakalamak için uzun bir yol olacak.

Peki için bekliyorsun? Bugün orada almak ve satis getirecek tasinabilir DVD oynatici modelleri kaynak baslar.