nasil ödeme seçenekleri degistirerek web sitenizin dönüsüm oranini artirmak için

Web sitenizin dönüsüm orani artirmak sitenize trafik olusturmak zaman harcama önce öncelikli olmalidir. Sitenize kimse almak zaman geçirdim Eger en azindan sizden satin almak için çogu alma tazminat isterim.

Simdi size web sitenizi bulmak için birini almak basardik diyelim, onlar kendi ihtiyaci doldurmak karar verdik ve simdi onlar sizden satin almak istiyorum. Ama ödeme almak zaman sadece belirli ödeme seçeneklerini kabul görmek. Bu satin almak için baska bir site bulmak bir müsteri neden olabilir.

Ben sadece önce bir hesap fon vardi ve bir siteden bir sey satin almak istedim ama satin almak için baska bir yere gitmek zorunda biliyorum. Yani bunun olmasini nasil durdurabilirim? Birçok ödeme seçenekleri mümkün oldugunca kabul etmek gerekir.

Ödeme seçenekleri bazi içerebilir
– Kredi Karti (Visa, amex, Mastercard, Diners club)
– Paypal
– Çek
– Telefon
– Otomatik ödeme
– Havale
– Havale

Sen sadece müsterilerinizin olmasi büyük olasilikla olanlari seçmeniz gerekir bunlarin hepsini içerir gerekmez. Eger bazilari internet üzerinden kredi karti bilgilerinizi girerek sevmiyorum eski nesil satiyoruz, bu yüzden onlar kadar telefon ederek isterseniz. Kendi sistemleri ile izlemek daha kolay gibi isletmeler çek ya da havale tercih edebilirsiniz.

Müsterilerinizin ödeme ve bunu saglamak emin olmak istiyorum ögrenin.