neden ben yeni sürümü DVD ile para yapamaz

Yeni bir sürüm DVD toptan satis fiyati ne saticilarin çogunlugu onlar her DVD toptan liste satin yapar. Çogunlukla, zaten var olan en büyük DVD toptanci kullaniyorsaniz, ama onlara yeni bir sürümü dvd daha iyi bir fiyat elde edeceksiniz orada çok gizli bir toptanci oldugunu kendilerini ikna etti.

Kimsenin yeni sürüm DVD ve toptan maliyeti kesfetmek gibi gibi sok oldu, kabul ediyorum. Hepimiz yeni sürümü DVD çok düsük bir maliyetle kullanilabilir olmasi gereken bazi beklenti var. Aksi takdirde, nasil ebay bu kadar çok satici birkaç dolar her biri için sunarak olurdu?

yeni sürümü DVD bir prim altindadir

Benim arastirma yeni sürüm DVD yüksek talep kar basliklari oldugunu bana kanitladi. Eger ebay en dvd saticilarin ihale arastirmalar yapacak, herhangi bir satis yeni sürümler bulamazsiniz. Nedeni basit. Yeni sürümü DVD için çok rekabet var, sadece onlari satis yapilacak herhangi bir para yoktur.

Yeni bir sürüm olarak dvd bir dvd saticiya kar bir öge popüler doguracak neden birkaç önemli nedeni vardir.

1. Harcamak için milyonlarca dolar yoksa, ABD’de üç ana dvd tedarikçilerinden biri yeni sürümü dvd film satin almak zorunda. Wal-mart gibi büyük kutu magazalar için, stüdyolar dogrudan satin almak için yeterli hacme sahip. Onlar orta adam bypass ve büyük distribütörler tarafindan ödenen ayni maliyetle bu filmleri satin edebiliyoruz.

Tipik olarak, bu büyük kutu magaza maliyetle yeni sürüm DVD tanitimi olacaktir. Onlar sadece kendi magaza alicilar için bir kayip lideri olarak kullanin. Onlar bir kar yapacak diger ögeleri satin alacak yeni bir sürümü satin almak için gelip bildikleri, sansi vardir. Bu biz dvd toptancilar birinden satin alabilirsiniz daha Wal-Mart bazen yeni sürümleri daha ucuz olacak bulacaksiniz nedeni budur.

2. Bootleggers yeni sürümleri satmak çok zor neden iki numarali nedenidir. Ne yaptiklari yasadisi, ama az 5 $ dolar için tüketiciye kapak resmi ile birlikte yeni bir sürüm satabilirsiniz. Isin gerçegi 5 dolardan az bir yeni bir sürüm DVD satabilirsiniz biriyle rekabet edemez olmasidir. DVD bile resmi olarak yayimlanmadan önce onlar da disari halka film olsun.

Içki kaçakçiligi yasadisi, ve size $ 1.50 yapilmis bir yeni bir sürüm DVD ile rekabet edebilecek hiçbir yolu yoktur.

nasil bazi ebay saticilari çok ucuz yeni sürümleri satabilirim?

1. Saticilarin bir çok aslinda Wal-Mart yeni sürümleri satin alma ve ebay onlari satma vardir. Bu seçim benim bir yöntem degildir. Ben sadece tamamen yeni sürümleri kaçinin. Ama bunlari satan niyetli nedenle, bu kullandiklari yöntemdir birkaç saticilarin rastladim.

2. Büyük saticilarin bazilari Wal-mart gibi kayip liderleri olarak kullaniyor olabilir. Maliyetle 200 yeni sürümleri – 10.000 DVD sizden para kazaniyorduk bir ay satis olsaydi, 100 satmak için göze olabilir.

3. Ben ebay bulunan yeni sürümü DVD çok büyük bir kismi sahte oldugu görüsünde degilim. Hediye biri açiklamasinda asagidakilerden herhangi birini içeren DVD ihaleleri sunlardir: DVD-5, ithalat, Çin, Filipinler, Malezya, veya baska bir üçüncü dünya ülkesinden sevk plastik kovanlara sevk durumunda, içermez.

yeni sürüm DVD üzerinde zaman bosa harcamayin

Benim dizinde yeni sürümleri sunan tedarikçiler göreceksiniz. Bu dvd kiralama magazalari tedarik ayni tedarikçileri oldugunu unutmayin. Gerçekten bunlari satmak, ama benim tavsiye almak ve onlari tamamen önlemek istiyorsaniz yeni bir sürümü satin alma için kullanilabilir. Büyük saticilari ve büyük bir kar sunuyoruz DVD basliklari satan odaklanarak deneyin.