neden bir perakende tüccar hesabi

Bir perakende is varsa bir perakende tüccar hesabi e-ticaret ihtiyaçlarini tüm cevabi. Bir perakende tüccar hesabi isinizi basarili yapacak gerekli tüm çözümleri ve araçlari olacak saglayacaktir.

Bir perakende tüccar hesabi ile yeni bir boyut için is almak ve genisletmek yardimci olacaktir. Yalnizca küçük bir bölümünü ödeyerek karinizi çarparak ve müsterilerinizin tam çevrimiçi dolandiricilik korumasi ile çesitli ödeme isleme seçenekler sunan yetenegine sahip olmak. Kadar çok ödeme seçenekleri ile seçim için ve müsterileriniz çek ve nakit ödeme güçlük kaydedilir. Kredi kartlari ve ACH gibi çesitli ödeme isleme seçenekleri tüccarlar için çok daha kolay günlük is islem sürecinde yapacaktir.

Onlar kredi kartlarini kabul ya da satis olaganüstü bir destek yol olurdu müsterilerine birçok ödeme isleme seçenekleri sunmak için mümkün oldugu gibi arkasinda bir tüccar hesabi gecikme ait degil olanlar. Bir perakende tüccar hesabi ile müsterilerine çok para isleme, online raporlama, ödemenin, gerçek zamanli isleme, SSL sifreli sunucu, 7/24 müsteri hizmetleri, kredi karti gibi e-ticaret dünyasinin birçok faydasi sunabiliyoruz isleme araçlari, yüksek risk ve deniz kredi karti isleme tesisi ve yüksek hacimli satis.

Bir perakende tüccar hesabi ile isinizin kaynak kapasitesini artirmak için yardimci çesitli elektronik ve kablosuz ödemeler de dahil olmak üzere ödemeler her türlü kabul yetenegine sahip olmak. Bir perakende tüccar hesabi kurma nispeten hizli ve kolaydir. Bu magazasi da kredi karti isleme için mükemmel bir çözüm sunar. Bir perakende tüccar hesabi daha düsük bir iskonto orani sunar ve potansiyel dolandiricilik daha az sansi vardir.