osCommerce açikladi

OsCommerce “Açik kaynak Ticaret” anlamina gelen bir terimdir. Bu online magaza yönetimi saglayan yazilim bulunan bir programdir. Bu is adamlari satis çevrimiçi yapmak için izin veren bir online magaza veya dükkani. OsCommerce Mart 2000’de Almanya’da baslatildi. Onun kurucusu ve lideridir Harald Ponce de Leon tarafindan gelistirilmistir. Bu ‘degisim projesi’ olarak adlandirilan diger bir deyisle oldugunu. Onun genel bir fikir birlikte kolayca is adamlari ve müsterileri getirmektir. Bugüne kadar hisse bilgi, fikir hem de ortakliklar amaciyla ayni ilgi alanlarina sahip insanlari baglamak için basardi. Bu isletmeler olusturmak ve gelistirmek hedefleniyor. Diger insanlar bir hobi olarak osCommerce kullanin. Yazilim kisitlayici olmadigi için bu mümkündür. Bu kullanicilarin artan sayisi nedeniyle bir topluluk haline büyümeye yapti. Bu yetkili internet sitelerinden ücretsiz olarak var oldugunu, yani bir ücretsiz bir yazilimdir. Bu yüklemek ve yönetmek kolaydir
osCommerce yazilim ve bu online yazilim arasinda öne yapar.

Müsteriler kolayligi ve bu artan is yol açmistir ile online magazalar ve magazalar erisebilir. Bu magaza sahipleri hem de gelistiriciler için en idealdir. GNU Genel Kamu Lisansi altinda lisansli. Bu MySQL ve PHP ile yüklenen web sunuculari kullanilir. Su anda dünyanin birçok magaza açiliyor. Normalde PHP ile yazilmis. Bu bir çapraz platform türü bir isletim sistemi kullanir. Bu Weshop türü altinda düsüyor. Bu online için temel ayar ve onlarin ihtiyaçlarini karsilamak yardimci olur. Bu özellestirme için izin veren uzlasmaci doga ile mümkün hale gelmistir. Bu kullanicilarin kendi ihtiyaçlarina uygun kisisellestirilmis bir sistem verecektir. OsCommerce büyük tarayicilar ile son derece uyumludur. Bu çok dilli ve Almanca, Ispanyolca ve Ingilizce gibi dilleri kullanir. Bu dil engeli kesilir gibi birçok kullanici erismek ve kullanmak için izin verir. OsCommerce, kullanicilar geri yükleme ve kendi veritabani yedekleyebilirsiniz.

Bu isletmelerin büyük bir düsüs sirt neden olabilir herhangi bir veri kaybi yok olmasini saglar. Oldukça osCommerce kullanmak güvenli oldugunu. Bu bir güvenli yuva katmani (SSL) varligi ile etkindir. Elle yapilir çoklu para birimi destekler. Kendi web kurulum otomatik ve bu zaman kazandirir. OsCommerce üzerinde kullanilabilir çesitli uygulamalari çalistirmak veya nasil kullanilacagi hakkinda kilavuzlari bulunmaktadir. Ayrica kullanicilarin ipuçlari verir ve endiselerini hakkinda yardim. OsCommerce ayni zamanda sorulara cevap istiyor ve dersler verir. OsCommerce ancak güvensizlik dahil kisa gelis vardir. Bu güvenlik önlemleri yüklü bu yana bu çok belirgin degildir. Bu gibi durumlarda, kullanicilarin veri kaybedebilir. Bu mimaride bir eklenti bulunmuyor ve bu sistem kararsiz yapar. Indir her zaman güvenli degildir olmasi kullanimini sinirlar. Insanlar virüs gelebilir olarak yazilimi indirmek için korku olabilir. Ancak bu ürünün güvenligini tarafindan giderilmistir.