ticari komisyoncu ücretleri münhasir veya münhasir olmalidir

Onlar özel bir iliski için müsterilerine sormak ya da “kolay yol” gidip olmayan bir özel ücret sözlesmesi güvenli olmalidir, ticari mortgage brokerlari sürekli kendilerine soruyor. Ne fark eder ki? Hem de artilarini ve aleyhte en nedir? Bu kisa makalenin noktasi budur.

Ticari ipotek alaninda özel bir iliski is emlak komisyonculugu tarafi içinde bir liste anlasma olarak düsünülebilir olabilir. Ya da daha spesifik olarak özel bir anlasma bu anlasma asina olanlar için bir kiraci temsil anlasma olarak düsünülmelidir.

Borçlu vadeli yaprak müzakere ve kredi (diger yasal konular arasinda ben tartismak için nitelikli degilim) islenmesi ve kapanis koordine, kredi için alisveris ile özel olarak mortgage broker ile çalismak için kabul eder aslinda özel bir anlasma devletler. Ticari mortgage broker borçlu adina tüm islem isleyen ve genellikle borçlu çikarlari için ariyor. Olmayan bir münhasir anlasma hala ayni konularda bir çok kapsar ancak borçlu diger kredi / broker ile çalisma hakkini verir. Yani anlasma kazanacak ve veya ödeme garantisi yok.

Özel bir almak için ticari mortgage broker için en büyük avantaji borçlu komisyoncu ile çalismayi taahhüt etti ve anlasmanin sonunda komisyoncu ödemesi yapilacak olmasidir. Kredi ile aylik firsatlar üzerinde çalistim ve ögrenmek için bu makaleyi okuyan olanlar için onlar için 10 baz puan ya da biraz daha düsük ücretlerin bu aci nasil kötü biliyorum kaybetti.

En seçkin ücreti anlasmalari münhasirlik konu çok daha fazla kapak, hizmetli, giderleri kapli, asgari ücret daha önemli konulardan bazilaridir. Bir borçlu bir bin dolar tutucu ve imzali bir özel anlasma göndermek zorunda Örnegin çok sey söylüyor, o gemide var ve sizinle çalismak için gidiyor bu.

Özel bir anlasma için gidis olsa da dezavantajlari vardir. Açik birçok borçlulara sadece bu kapali oturum istemeyeceksiniz olmasidir. Bu zor bir satis olabilir. Onlar ya da “size sunabilecegi görmek” ilk “onlara teklif almak” isteyeceksiniz. Temelde borçlu toplam kontrol altinda tutmak isteyeceksiniz ve size en iyi anlasma üretebilir, yalnizca sizinle çalismak isteyeceksiniz. Yani onlar kabul yoksa anlasma üzerinde çalisiyor kaybedersiniz. Anlasma ve ya da sadece yol boyunca saglam bir iliski kurmaya umuduyla ile üzerinde çalismak istediginiz için o mükemmel banka biliyor olabilir.

Ayrica, SIZ özel olarak anlasma üzerinde çalismak istemeyebilirsiniz. Ben size zaman inan bana ki borçlu bir 5 sayfalik bir anlasma kabul eder ve onlar paralarinin karsiligini almak isteyeceksiniz ve uzak gidis degildir 1000 dolar tutucu, gönderirse. Bu anlasma zayif ve bunu halletmek degil bulursaniz, istenen daha anlasma içine çok daha fazla zaman yatirim ve veya itibar kararma iliski ve risk kesiyorum gerekecek.

Yani, ne yazik ki özel bir ticari mortgage broker ücreti anlasmasi ya da gitmek gerekiyorsa basit bir cevabi var. Ama onunla ve kapanisinda ödeme edecegiz çalisiyoruz diyor bir sey imzalamak için borçlu almalisiniz.