Yazilim tesvik kolay

Neden bir yazilim sirketi çevrimiçi ürünlerini tanitmak için en kolay ve en hizli yollarindan biri bakar ki? Bu benim siteme eklemek için yeni bir yazilim için arama sürekli bir shareware sitesi çalistirin ve oldugum gerçegi disinda bir retorik bir soru gibi görünüyor. Sey uygun PAD dosyalari benim veritabanina eklemek istediginiz programlarin sadece yarisidir.

Bir PAD dosyasi bir gelistirici normal bir yazilim sitesinde bir web formuna yazabilirsiniz tüm bilgileri içeren basit bir XML dosyasidir. XML bilgi bir PAD dosyasi olusturmak için gerekli degildir. Sen http://www.padgen.org/ ücretsiz bir alabilirsiniz.

Yazilim temelde kendi kendini açiklayici. Sadece formlari doldurmak. Sadece bir yastik dosyasi olusturun ve sitenize yüklemek için bir yarim saat sürer. Zaten ürününüzü tanitmak için bir web sitesi varsa daha az zaman alir. O zaman sadece zaten bilgi kopyalayip yapistirabilirsiniz. Ve bir kez pad dosyasi shareware sitelerine göndererek PAD dosyanin adresini kopyalayip yapistirarak kadar kolaydir, yapilir.

Ama neden daha sik kullanilan PAD teknoloji degil mi? Tabii ki, bu cehalet olabilir. Simdi cehalet kötü bir kelime degil. Bu sadece kimin rakamlar bagli olarak, bir saat içinde her yerden için internet üzerinde 300-700 yazilim siteleri gönderebilirsiniz anlamina gelir bir teknoloji üzerinde ürün üç kez indir artirabilir bu teknolojinin duymamis demektir kullanin.

Pad dosyalari kullanmak çogu siteler bile bir üyelik gerektirmez. Benimki degil. Bu bunu bir forma ped dosyanin adresini kopyalayip yapistirmak için gereken süreyi, teslim vurmak tek bir sitede için yazilim göndermek ve daha sonra bir kategori seçebilirsiniz anlamina gelir. Daha sonra bir sonraki sitesine gidiyoruz. Gönder ve unut.

Bu hala da çok is gibi görünüyorsa, sizin için tüm teslim isleri yapacaktir yazilim programlari indirebilirsiniz. Sadece size ögle yemegi yemek için gereken süreyi siteleri yüzlerce yazilim gönderimler bitiremeden, düsünüyorum.

Ya da belki yazilim pazarlamacilar sadece yazilim siteleri yazilim göndererek gerçek degerini bilmiyorum. Insanlar aslinda yazilimi bulmak için yazilim siteleri gidin. Nadiren arama araçlari olarak kullanilir, belki DMOZ veya Yahoo disinda, çogu genel müdür fark o zaman aptal bir açiklama gibi geliyor ama degil. Genelde bir SEO araci haline gelmistir. Arama bir sey genel ariyorsaniz, onlar Google, Yahoo veya MSN gidin. Ama yazilim için baktiginizda, genellikle bir shareware yerinde sonunda ve bir süre kalmak.

Of belki shareware gelismez. Kullanildigi önce gelistirme yazilimi satin alinmalidir. Çünkü kirik alma riski belirli bir deneme süresi,. Bu iyi. Gerçekten bu nedenle anliyorum. Ben bütün shareware sey vazgeçti önce benim yazilim üç kez kirik bir gelistirici oldu. Ama bu tek basina, bir teaser gibi davranan program bir demo olusturamazsiniz anlamina gelmez. Yazilim kullanici tam sürümünü tarafindan seçmesi önce sadece bir zaman meselesi olacaktir. Sadece demo yeterli ama çok fazla takiliyor emin olun.

Yani yazilim sitelere PAD dosyalari göndererek bir tasla iki kus vuruyor etkisi vardir. Evet, sitenize geri baglantilari çok sayida olsun, ama bu baglantilar sadece pagerank artirarak daha fazla deger var. Insanlar aslinda sitenize almak için onlari kullanarak olacak. Yazilim gelistiriciler olarak, diger pazarlamacilar çok daha kolay ve daha hizli islem yapan bir araç var. Simdi bildiginiz kullanmadiginiz tembellik oldugunu.