amazon satin almak ve usa adresini kullanin

Etrafinda en büyük online alisveris siteleri biri olarak, Amazon dünya çapinda tüketicilerin satis saglikli bir akis keyif aliyor. Dünyanin dört bir yanindaki tüketicilerin Amazon mükemmel seçimler tadini çikarin. Sevkiyat kapsami sinirli oldugundan Ama yine de çok daha fazla tüketici ayni alisveris olanaklari sahip degiller. Eger sevkiyat kapsaminda bir ABD adresi yoksa Yani, size ABD’den online alisveris zevk alamiyorum anlama geliyor?

Amazon son derece aktif bir online alisveris sitesi ve onun popülaritesi ABD ötesine uzanir. Su anda birçok digerleri arasinda Avustralya, Ingiltere, Fransa, Almanya gibi birçok ülkede merkezi üsleri ile yerel pazarlarda faaliyet göstermektedir. Ancak, birçok insan hala Amerikan ürünler için orijinal ABD merkezli Amazon alisveris için tercih, birçogu sadece bile bir ABD adresi olmadan, ABD’de satin alinabilir dünyaca ünlü markalar geliyor.

Amazon yerel merkezi vardir Bununla beraber, ABD sitesi artik tüm ülkeler için gemi degildir. Eger bir ABD adresi yoksa, yerel Amazon dükkandan satin ile sinirli olacaktir. Ama size yardimci olmak için bir paket yönlendirme hizmeti var degil zaman.

Peki bu yönlendirme hizmetleri çalisir? Bir paket yönlendirme hizmeti online alisveris yaparken teslimat adresi olarak kullanabileceginiz bir ABD adresi saglar. Bir ABD adresi ile, Amazon istediginiz tüm alisveris ve paketler paket yönlendirme servis saglayici sevk olabilir.

Yani bir ABD adresi faydalanmak ve ABD merkezli Amazon satin almak için ne gerekiyor? Çok basit. Sadece herhangi bir uluslararasi nakliye ve nakliye hizmeti ile bir hesap için kaydolun. Güvenilir servis saglayicilari degil PO, tam bir ABD adresi saglayacaktir Kutu. Bu, çok kisa zamanda ve her hareketi kolayca takip ile, sizin paketlerin zamaninda ve sorunsuz teslim saymak anlamina gelir.

Eger dogrudan yönlendirme istediginiz veya paket daha düsük küçük ve maliyeti olacak böylece yeniden paketleme isteyip istemediginize karar verir gibi OneUSAaddress.com gibi güvenilir bir paket yönlendirme hizmeti, seçerseniz Ayrica özel teklifler yararlanabilir paket yönlendirme hizmetleri zaten yeterince uygun degildir gibi.

Paket nakliye hizmetleri asgari ücret ve gereksiz ve gizli ücret ücret almiyoruz. Çesitli hizmet planlari bosuna degil, bir servis saglayici olarak degil, alisveris girisimler güvenilir bir ortak olarak paket yönlendirme hizmeti davranabilirsiniz. Paket dünya çapinda gider bile ve hatta gönderiler kaybi veya hasar ücretsiz koruma saglayan bazi paket yönlendirme hizmetleri, ek teklifi ile, huzur olabilir.