e-ticaret sitesi tasarimi gerçekten ne düsündügünü söyle

Site tasarimi online alisveris bir temel belirleyicisidir. Sitenizin tarihli veya alt site tasarimi metodolojisi dayanir görünüyorsa bu satis büyüdü degil neden olabilir. Belki de mevcut müsterileri sitesi için kullanilan, ama ne yeni umutlari hakkinda edilir? Sitenizde ne izlenim var? Onlari geri gelmek için mecbur olur?

Rakibinizin web arastirma için biraz zaman ayirin. Ne kendi sitesinde is gibi görünüyor? Onlar gerçekten iyi ne yaptin? Nasil Bu bilgi site ile yigini nedir? Ne ögrendik?

Birçok e-ticaret siteleri her iki yilda bir yeni bir site tasarimlar faz olacaktir. Ilgi çekici ve son derece islevsel bir sey gelisiminde yardimci olmak için yeni teknikler ve yazilim uygulamalari her zaman vardir.

Eger aceleyle sitenize yeni bir görünüm vermek için sadece araya getirilmistir yeni bir site tasarimi ile ilerlemeye oldugunu karsi ve gereken bir alan var. Baglantilari ve site tasarimi islevselligini test edin. Arkadas ve ortaklari tasariminda herhangi bir kusurlari gün isigina çikarmak için sitenin bir beta sürümünü deneyin. Kusurlari ve kirik linkleri ile dolu bir yeni site tasarimi iterek daha kötü bir sey yoktur.

Birçok site sadece arama motorlari Flash bilgilere erismek degil kesfetmek sitesi gelistirme Flash tasarim kullanarak keyif aldik. Flas islevselligini ziyaretçiler için olumlu olsa da, arama motorlarinin sitenizin içerigini okuyabilir böylece sitenizin Flash ve Non-Flash sürümü gelistirmek için iyi olabilir.

Yanip sönen bir metin ya da çok renkli metin kullanimindan kaçinilmalidir. Metin ama genel olarak çok olumsuz nedenlerden dolayi, fark alabilirsiniz. Basit, kompakt metin ziyaretçilerin sitenize saglamak için tasarlanmistir anlamak için en iyi araçlari saglayacaktir. Içerik kadar önemli bir diger nedeni akilda tüm müsterilerinin tutmaktir. Bu alan kisitlamalari var teknolojileri kullanabilir hem görsel meydan ve tasinabilir aygit müsteriler olabilir. Birçok yeni site tasarimlari kafasinda böyle sinirlamalar tutun.

Herhangi bir zamanda, bir e-ticaret sitesi bu sitenin düsünüyorum tam olarak ne söylemek isteyen birkaç güvenilir kisilerin yardimiyla askere gelistiriyoruz. Bir e-ticaret sitesi kadar potansiyel olarak bir sey göz önüne alindiginda dürüst geribildirim önemlidir. Geleneksel isadami neden online is sitesi gelistirme teknikleri, tasarim ve site görünümü baskalarinin yardimiyla askere çaba degil bu yüzden bir mimar danismadan bir bina insa olmaz?