e-ticaret tüccar hesabi – ticari hesap için kredi karti isleme yazilimi özelligi tanimak

Ticari hesaplar bir dizi isleme kredi kartlari için herhangi bir yazilim ve donanim yapmaya gerek yoktur. Örneklerinden biri telefon tüccar hesabidir. Tüccar hesabi Bu tür sadece islenecek islem için kartin ayrintilarini iletmek için bir telefon gerektirir. Alternatif olarak, bazi tüccar hesaplari kredi karti islemleri isleme için donanim ihtiyaci var. Bir örnek terminalleri olan kasiyerler tokatlamak ödeme yapma su anda perakende satis kredi karti ile. Ayrica tüm kredi karti islemleri için bir yazilim programi dahil bazi ticari hesaplari vardir. Internet tüccar hesabi kredi karti islem islemek için yazilim olmadan çalisamaz. Son olarak, karti isleme sistemi hizlandirmak çok yazilim ve donanim kombinasyonu için karar bazi saticilar da vardir.

Iste yeni baslayanlar için rehber olarak hareket etmelidir kredi karti yazilimin bazi özellikleri vardir.

Öncelikle satin almak için gidiyoruz kredi karti yazilimi online yükseltilebilir emin olun. Böylece kendinizi çok az ek bir ücret karsiliginda her saatte bazi gelismis ve gelismis teknik çözümler müsterilerine sunan güven ve olabilir. Kredi karti donanim ile kiyaslandiginda hiçbir mali yük ile yükseltmek için potansiyel kesinlikle büyük bir ektir. Bu donanim genellikle demode olmak hantal degil, ayni zamanda savunmasizdir.

Online alisveris söz konusu oldugunda, size tüketiciler konumunuzu güvenli ve herhangi bir sahtekarlik satin alma sirasinda gerçeklesecek bir çok ciliz oranda oldugunu mümkün oldugunca emin hissediyorum emin olmak gerekir. Genel olarak, kredi karti isleme yazilimi islemler için güvenlik ilgilenir, ancak, kredi karti numaralari ve hacker hirsizlik azaltmak için kendi web sitesi güvenlik artirabilir. Ayrica, vize karti ya da American Express önündeki dört sayi arkasindaki numaralar soran gibi ekstra güvenli önlemleri kullanma hakkinda düsünüyorum.

Tüm yazilim ayni isletim sistemleri ile uyumlu degildir. Ya Windows veya McIntosh ile çalisir. Çogu isletim sistemleri ile son derece uyumludur bir satin alarak nihai sorunlari önlemek için deneyin. Yazilim onlari Verifone, Lipman Nurit veya Hypercom olmak arasinda, üreten büyük alinmalidir. Bu yazilim karti islemcileri, birçok farkli türde genellikle çalisir. Özel ekipman bir islemci ile çalisir yapar yazilim için adidir.

Isleme yazilimi bazen Internet baglantisi gerekiyor. Bazilari sadece bir modem veya telefon hatti gerektirir. Size online karti bilgileri ve bir modem veya telefon hatti, acil durumlar için iletimi yapabiliyor yazilim satin almak için iyi olabilir.

Eger tüccar hesabi ile kayit hangi karti isleme yazilimi sik sik ek özellikleri çesitli gelir. Bazilari müsteri veritabani, kullanici izinleri, yinelenen fatura ve ithalat / ihracat dosyalaridir. Bunlarin çogu da defter tutma kolayligi edebiliyoruz sekreterlik özellikleri entegre etmis. Dikkate alarak deger önemli bir özelligi yazilim içinde entegre edilmistir onay sistemleridir. Bunun nedeni sahte ya da çalinti kart dolandiricilik liste azalan bir yoludur.

Bugün piyasada bulunan yumusak karti islem muazzam bir sayidir. Sizin sorumlulugunuz sadece hizmet, tesvikler, hizi, özellikler ve sartlarina göre en iyi tercih olmalidir. Onlar zor isleri yapacaktir, çünkü o zaman, rahat olabilirsiniz.