E-ticaret yazilimi tek sayfa çikis anlamak

Bugün, e-ticaret teknoloji, müsterilerin online alisveris dönüstürdü. Online alisveris böyle bir vergi ve korkutucu bir deneyim olarak kullanilir iken, insanlar için bir dostu ve kolay bir deneyim dönüsmüstür. Sonuç olarak, alisveris yapanlarin sayisi önemli ölçüde artmistir. Sundugu kolaylik ve basitlik ile, insanlarin geleneksel alisveris üzerine tercih edecegini kaçinilmazdir.

Yillar boyunca, birçok müsteri sikayet ve online alisveris için daha hizli, daha iyi bir yol clamored. Bu sorunu çözmek için bir girisim, E-ticaret teknolojisinde bir atilim yapildi. Tek sayfa çikis sisteminin gelismesiyle birlikte, kullanim kolayligi ve rahatligi her müsteri için yepyeni bir seviyeye alinir. Biz artik sadece belirli bir ürün veya hizmet için ödeme dakika en az birkaç bekliyor endiselenmenize gerek olacaktir. Biz sadece 3 adim ödeme sürecinin tipik sayfalari, tiklayin zorunda sorunsuz, tek bir sayfada ödeme bilgileri doldurmaniz gerekmektedir.

Ayrica tek sayfalik adi verilen tek bir sayfa çikis, tek adim veya tek ekran çikis, bir tek bir sayfada bulabilirsiniz bir internet çikis portalidir. Sadece herhangi bir online ödeme gibi, müsteri müsteri bir üyesi degilse bir hesap ya da bir konuk hesabiniza giris ile ödeme mümkün olacak. Tek bir sayfa çikis bir müsteri fatura, nakliye ve ödeme ile ilgili bilgi saglar. Bu, örnegin Flash ve normal bir HTML gibi çesitli uygulamalarda kullanilabilir.

Burada online alisveris için tek bir sayfa çikis almak için karar kullanabileceginiz bazi basit kurallar vardir.

1. Tek sayfa çikis basit ve kesin olmalidir. Kasada hala çok uzantilari nedeniyle doldurmak için uzun zaman alirsa, sadece geleneksel ödeme sistemi gibi olacak. Unutmayin, bir müsteri bir ürün için ödeme geçirdigi daha fazla zaman, daha yüksek yol boyunca müsteri kaybetme sansi.

2. Bölümler açikça Diger bölümlere ayri ayarlanmalidir. Ne olursa olsun kullanacaginiz uygulamanin ne tür, baskalarindan çikis bölümleri ayirt yapmak gerekir. Örnegin, fatura bir alanda yerlestirilmesi gerekir ve gönderim baska yerlestirilmelidir. Tarif karisikligi önlemek için açik olmalidir.

3. Sadece durumda müsterilerinize geleneksel ödeme sistemi sunuyor. Tek sayfa eski bir daha tabii ki daha iyi olmasina karsin, müsterilerine esneklik vermek için bu seçenegi sunmalidir nedenle, bazi müsteriler sadece onunla daha rahat hissediyorum.

Online magazalar basit verdiginiz zaman, hiçbir güçlük kontrolleri, daha fazla insan kendi ürün veya hizmet satin almak olasiligi artacaktir. Bu inanilmaz teknoloji ödeme tek adim süreci yapar sadece, ayni zamanda diger büyük özellikleri saglar. Ilk olarak, daha kolay her yerde, her zaman dikkate oturum yapar erisilebilirlik, sunuyor. Daha sonra, bu kredi kartlari ve banka kartlari üzerinden ödeme gibi online ödeme seçenekleri her türlü kabul eder. Üçüncü olarak, kredi ve müsteriler için daha genis seçenekler izin banka karti ödemeleri kabul etmektedir. Dördüncüsü, bu tür büyük kuryeler fiyat teklif olarak gerçek zamanli sevkiyat bilgi saglar. Bunlari varsa rahatlikla bu kullanabilirsiniz böylece Besinci, bu kupon ve hediye sertifikasi kodlari kabul edebilir. Tüm için geçerli olmasa da, bazi dükkanlar hatta birden fazla para ödeme sunuyoruz.