Eger en iyi tedarikçileri (hiçbir avcilik ekipmanlari required_) avlamak için 5 önemli ipuçlari

1.. Bu google. Bu kesinlikle bir tedarikçi için kendi arama baslatmak için yeni saticilar için en popüler yoludur. Bu yola çikmaya ve seçenekleri bol saglayacaktir harika bir yoldur. Ben seramik vazo bir tedarikçi ariyordu Örnegin, ben anahtar kelimeler “toptanci seramik vazo” kullanarak bir Google arama aday olacagini ve Google aninda bana seçenekleri binlerce gösterir. Sadece en iyi tedarikçileri her zaman arama sonuçlarinin ilk sayfasinda olmayacak unutmayin, bu yüzden bir size karar vermeden önce trol biraz zaman harcamak gerekir.

2.. Bunlari olusturan satin almadan önce, satici hizli bir arka plan onay çalistirin. Bu süper hizli ve kolaydir ve mutlak bir sizin ve sabit Kazanilan para bir aldatmaca kurbani degil emin olmak için zorunluluktur. Onlarin PayPal gibi güvenli ödeme seçenekleri var (bir Western Union zorlu herkes kötü haber olmasi kuvvetle muhtemeldir) kontrol ederek yapabilirsiniz.

Ayrica bu tür StopScammers.com ve 419 Legal.org gibi anti-dolandiricilik siteleri, tedarikçinin adi veya sirket adi arama. Gerçekten derin kazmak için, http://whois.domaintools.com/ ziyaret edin ve arastiriyoruz tedarikçinin URL’sini girin. Etki alani olusturuldugu zaman görmek için daha sonra “Kayit” sekmesini “Arama” tiklayin. Iki yildan az bir sey ise, ilgili saygin biri degil olasidir.

3.. Fuarlar ziyaret edin. Fuarlar çikan tüm fantastik yeni ürün sergiler vardir. Onlar yeni sicak ürünler ne olacagini görmek için harika bir yoldur, ve hatta daha iyi karsilamak ve en iyi tedarikçiler ile iliskiler kurmak. Fuarlar genellikle mevsimlik ürünler ya da moda vitrin tutulur, ya da giyim ve ayakkabi gibi belirli bir sanayi, için yapilir. Size yakin bir fuar bulmak için en iyi yolu sadece “fuarlar + Bölgenizde” için bir Google aramasi çalistirmaktir.

4.. Bir Tedarikçi Rehberinde kullanin. Bu birkaç fark edebilirsiniz sizin tedarikçiler için arama yaparken hashas. Bu web üzerinde en iyi tedarikçilerinden bazi bulmak için mükemmel bir yoldur. Genellikle kirik baglantilar, ya da ürünlerini satin erismek için ücret aldatmaca sitelerine baglantilar dolu bir dizin olarak sona … hangi tür ücretsiz bir dizinin amaci yendi özgür müdür kaçinin. Bu SaleHoo.com gibi mesru% 100, olarak tedarikçiler her dogrular bir Tedarikçi Rehberinde arayin. Bu para almak ve çalistirmak orada birçok sahte tedarikçilerinden biri olan önler. Bir dizinin bir üyesi olmak için kayit önce, diger üyenin deneyimleri edilmistir görmek için bazi degerlendirmeleri bir göz atin. Bu kolayca yapilir. Sadece sitede degerlendirmeleri için hizli bir Google arama çalistirmak, örnegin, arama araç çubugu içine “SaleHoo yorum” girin.

5.. Dogru sorulari sormak. Bir potansiyel tedarikçi buldugunuzda, birkaç önemli soru sormak gerekir. Onlarin Adedi ne ile baslayin. Adedi minimum siparis miktari için toptan-konusmak ve bu bir tedarikçi ile siparis basina geçirmek ve bunlari satin olup olmadigini ne kadar ihtiyacim oldugunu belirler. Birçok tedarikçi sadece disari basliyor küçük zaman saticilari ile basa çikmak için istekli olsa da, bazi az sormak emin olun bu nedenle, US $ 1.000 + harcama gerektirir! Ayrica onlardan hasarli veya hatali mal almak durumunda kendi döner politikasi hakkinda geç sormak gerekir. Iade nakliye bir sorun olabilir, bu yurtdisi tedarikçiler için özellikle önemlidir.