ev dükkan 18 mutfak aletleri alisveris – en iyi mutfak aletleri

Orada online alisveris için pek çok avantaji vardir, ama belki de en önemli bir kolaylik sagliyor. Hayat bu gün çok telasli haline gelmistir göz önüne alindiginda, hatta ev çikmadan bir sey ve gereken her seyi bulmak için yetenegi bir koruyucu büyük bir zaman olabiliyor. Eger fare tiklamasi ile istediginiz her seyi siparis edebilirsiniz. Hindistan’da Online mutfak aletleri bu günlerde çok popüler edilmektedir. Bu meyve sikacagi, kahve makinesi, mikser, taslama, mutfak robotu, el karistiricilar, yemek araliklari, pirinç ocak, tost makinesi, su sogutucu, su temizleyicileri ve vapurlari gibi satin alabilirsiniz.

(1). Panasonic pirinç ocak model no: sr-teg18a

özellikleri:

En iyi sekilde Panasonic marka ismi, Grup ve Küresel Genel Merkezi, Osaka merkezli Matsushita Electric Industrial Co Ltd tarafindan bilinen, Japonya tüketici, is ve sanayi ihtiyaçlarini genis bir yelpazesi için elektronik ürünlerin gelistirilmesi ve üretiminde bir dünya lideridir. Hindistan’da, Panasonic Satis ve Hizmetleri Hindistan Pvt. Ltd kitle tüketici ürünlerinin satis ve pazarlama sorumludur.

. Elektrikli kavanoz ocak (1,8 l)
.5 Saat sicak tutmak
. Buharda sepeti
. Içbükey kapak
. Kaynar üzerinde önler
. Su damlaciklari önlenmesi pirinç sicak ve kabarik tutmak, pismis pirinç üzerine damlayan su damlaciklari önler.
. Akilli Cap – kaynar üzerinde önler
. Pirinç pisirme islemi sirasinda üzerine kaynar önler.
Kullanilabilir. Buhar sepeti
. Yapismaz iç tava.

(2). philips sandviç makinesi – hd2383

özellikleri:

Hindistan’da Philips Royal Philips Electronics bir parçasidir. Ülkenin en iyi bilinen ve çok sevilen markalarindan biri olarak, Philips hemen her Hint hayatinin bir parçasidir. Philips ürünlerinin günlük yasamin hemen hemen her alaninda bir kullanim bulabilirsiniz – Evde, is yerinde ve hareket. Bugün, Philips tüketicilerin mesleki ve kisisel yasam kalitesini artirmak güvenilir ve yenilikçi ürün kaynagi olarak duruyor.

. Optimum 700 Watt sandviç makinesi
Büyük / küçük ölçekli sandviç için. Mükemmel
. Yapismaz kaplamali plakalar
Kolay temizlik için. Bulasik makinesinde yikanabilir
. Oto mandali ve güvenlik ve rahatlik için yakmayan
. Paslanmaz çelik metal kalkan üst Firçali
. Açin ve gösterge pisirmeye hazir

Yazar Eger homeshop18 gelen el karistiricilar satin almak ve maksimum indirim önerir.