Grup satin almak için Groupon klonu kullanirken üç sey dikkat çekmek için

Groupon Clone Eger sehrin en iyi seyler günlük firsatlar verir. Bu online farkli ürün ve hizmetler farkli firsatlar bilmek rahat bir yoludur.

1. Sayfanizin arayüzü.
Her zaman müsteri seninkinden diger grup satin almak için herhangi bir sitede ziyaret olmaz tasarim kadar güçlü ve etkili ve kullanici dostu yapmak. Müsteri sizden hayal kirikligina olsun asla böyle bir sekilde anlasma görüntüleyin. Ince baski Görünen mükemmel bu asamada tavsiye edilir. Müsterileriniz sizden istemediginiz, böyle seyler yazmayin. Mükemmel beklentilerini de karsilamak için deneyin. Müsteriler grubu satin almak için müsteri ikna böylece anlamak için kolay seyler yapin. Bu anlasma ilgilenmez müsteri de anlasma satin alacak ki anlasma çok etkileyici olun.

2. Para iade garantisi sunuyoruz.
Onlar firsatlar herhangi sevmiyorum eger müsteriye iade garantisi para teklif. Bu, müsteri ile iliski sürdürmek için yardimci olacaktir. Eger geri garanti para verirsen, size güven ve sitenizden satin alma daha fazla grup yapacagiz. Ancak, liberal para geri teklif kötüye gidebilecek dürüst olmayan müsterilerin farkinda. Lütfen bag mevcut müsterileri ile güçlü bir kez, size firsatlar için daha fazla müsteri elde etmek için yardimci olacaktir. Müsteri yönelik Böyle cömert yaklasim müsterilerinizle çok güçlü ve dürüst bir iliski kurmak için yardimci ve gelecekte de çok yararli olacaktir.

3. Her iki tarafi derecelendirme sistemi kullanin.
Binlerce insan sizin firsatlar satin aldiginizda, ayni zamanda hakkinda hangi firsatlar onlar gibi ve hangi onlar degil söylemek isteyeceksiniz. Onlar firsatlar onlarin geribildirim vermek isteyeceksiniz. Onlar da kendi öneri ve yeni fikirler vermek istiyorum. Eger grup satin almak için Contus Groupon klonu kullandiginizda iki yönlü derecelendirme sistemi kullanin. Eger iyi firsatlar veriyoruz hissedebilirsiniz ve bunun için müsterilerinizin görüs gerek dogru olup olmadigini bilmek. Iki yönlü derecelendirme sistemi olarak, müsteri kötü ya da iyi en kötü karsi anlasma oylayabilir. Eger oranlari incelendiginde, size firsatlar hangi basarili ve hangilerinin degil ögrenecekler. Bir Ayni sekilde, ayni zamanda müsteri oylayabilir. Eger sadik ve dürüst müsterilere oylayabilir. Ayrica performans artirmak için yeni bir fikir ya da ipucu verdi bu müsterilerin oylayabilir. Hatta dürüst olmayan ve düsmanca bu müsterilerin bayrak.

Bu üç sey baska bir rakip daha sonra isinizi daha basarili olmasi için çok yararlidir. Müsteri, para iade teklif ile seffaflik, kullanici dostu etkilesimi, dürüst politikalar rekabet isinizi ayirt etmek için yardimci olur. Bu ayni zamanda müsteri grubu satin almak için daha fazla firsatlar için geri gelmesini saglayacak yardimci olacaktir. Bu nedenle her zaman, sizin grup satin almak için Groupon Clone kullandiginizda bu üç sey dikkat çekmek için emin olun.