Hiç kendi dropship is kurma iyi bir fikir olabilir veya olmaz merak

Kendi damla nakliye is basinda temel yararlarindan bazilari farkinda olabilir ama size bazi ince ayrintilarin farkinda olup olmadigini kendinize sormaniz gerekir.

Bir online dropship is halinde zaman yatirim hiç yapmak en büyük kararlardan biri olabilir.

Öncelikle, kendi dropshipping is var demek tam olarak ne anlamak gerekir. Kisacasi, temel olarak açiklanmayan bir kesme fiyat kaynaktan ucuza ürün satin alma anlamina gelir. Ayrica, bu gizli geç kendi sirket adi ile ürün paketleme ve ödeme müsterilerine dogrudan nakliye tüm is yapacagiz.

Bu yöntem, herhangi bir bireysel toptanci düz popüler mal kaynak tarafindan kisisel bir nakit akisi olusturmak saglayan yenilikçi bir düzenlemedir. Bir toptanci satin alirken bir kisi genellikle çok daha düsük fiyatlarla bile küçük bir miktar siparis yiyebilirsiniz bir dropship toptanci aksine büyük toplu miktarlarda satin almak zorunda.

Eger online magaza ürün satmak ve Çin’de bizim toptan dropship depo adresinin müsterilerine dogrudan ürün gemi. Bu kalite kontrol, stok, ambalaj ve nakliye endisesi olmadan satis odaklanabilirsiniz.

Simdi is bu tür aslinda zor bir mesele degildir için olup olmadigini dikkate almak. Is firsati bu özel tip orada görebilirsiniz digerlerinden farkli gerçekten. Sadece düsünüyorum mal zaten halledilir ve sadece yeterli mekanlari onlari satmak için bulmak zorunda.

Zaten onlari satti ve müsteriden ödeme alindiktan sonra sadece mallar için ödeme çünkü en güvenli online is firsatlari biri olarak kabul edilir. Satilmamis hisse senedi veya istenmeyen stok ile sikismis olma tehlike yoktur.

Hiç kendi online alisveris ya da açik artirma sitesinde gerçek fiziksel ürünlerini satmak için girisiminde bulundunuz mu? Eger stok üzerinde çorap bu geleneksel yöntemi denedim ve daha sonra müsterilerinize, paket satmak ve gemi varsa sahsen orada çok fazla zaman, emek, ve bu süreç ile ilgili giderler bilir. Eger güvenilir bir damla gemi toptanci varsa Bunu alamadim.

Tabii ki müsteri sizin üzerinden atlamak ve dogrudan kaynagina baskanlik edecek olsun endise var. Eger müsteri sadece sizinle degil, tedarikçi ile temas oldugu gibi bu konuda endise etmesine gerek yoktur. Bir güvenilir toptanci bu hizmeti saglamak ve kendi iletisim bilgilerini ambalaj dahil degildir ve onlar da paketi kendi içinde herhangi bir istenmeyen promosyon malzemeleri eklemek olmaz emin olacaktir. Müsterilerinize sadece sadik kalir Bu sekilde!

Böyle bir is kurma üzerinde karar verdikten sonra size ilgili ne bilmek gerekir.

* Küçük veya ücretleri start-up yok.
* Hiçbir minimum siparis ya da toplu siparisler.
* Stoklama ve kolayca online alisveris mal genis bir liste.
* Resim ve madde açiklamalari bir bolluk kopyasi oldugu ve kendi sitesine yapistirilan için.
* Hiçbir risk ile deneme yanilma yoluyla piyasadaki ürünlerin test.
* Hiçbir stok depolama giderleri ve satilmayan stok riski.
* Tedarikçi tarafindan ele ülkeye Ambalaj ve nakliye.

Gördügünüz gibi kendi dropship is olan basit ve baslatmak kolaydir. Kendi damla nakliye isine yatirim faydalari söz konusu olabilir olasi risklerden daha fazla. Bu temelde kendi fiyat noktalari kurmak ve online dropship is hedef hangi ülke karar.