Londra ofis online siparis malzemeleri

Internet bir on yil içinde var olan ve online perakendecilerin sayisi giderek artmaktadir. Tüketiciler bazilari oldukça bilinen nedenlerle bu alisveris siteleri çizilir: evden alisveris kolayligi, insanlar yogun bir hayat ve yerel caddelerde ziyaret etmek için daha az zaman var, online perakendecilerin küçük isletme giderleri var ve bu nedenle müsterilerine daha ucuz mal sunabilir; Online ürün yelpazesi yüksek sokak ile eslesen ve modern tüketici benzersiz veya nadir bir sey sonra giderek bir olamaz.

Akilda bu gerekçe ile, insanlarin Ingiltere, kolayligi ve internet ezici firsat AOS sehirlerin homojen ve sönük alisveris caddeleri yerine olacagini bekleyebilirsiniz. Birçok, ama bir çilgin Oxford Street benim son gezisi bakilirsa: çok degil, AOT. Nedeniyle pratiklik halkina online alisveris temyiz, ama insanlar hala dükkanlar çikiyor ve bir baska (özellikle kadinlar) ile etkilesim deneyiminin keyfine: Bu sinirli kanit itibaren, orada bir oldukça basit bir açiklamasi var.

Bir is-to-is ortaminda, müsteri öncelikleri çok farkli. , Äòexperience, islem AO parçasi belki ona önemsiz ya da o. Müsteri genellikle hizli bir sekilde dogru ürünleri bulmak istiyor, onlarin maliyetleri kontrol istiyorum ve onlar satin almis ne dogru bir kaydini tutmak istiyorum. Bu ölçümler ile, online siparis mükemmel mantikli. Benim isveren çogu, AOS müsterilerine online bu çok nedenlerle siparis için seçtiniz. Su anda, KIRMIZI KUTU tüm siparislerin% 52.5 çevrimiçi yapilir. Rakam sadece% 39.6, ayni zamanda geçen yil oldu. Bu rakam 2006 yilindan bu yana% 10’un üzerinde artti neden için bazi iyi açiklamalar vardir.

Online siparis siparis insanlar üzerinde harcama kontrol bir ölçüde egzersiz mali kontrol saglar. Müsteriler siparis ekipleri sadece ürün (genellikle satin aldiginiz ürünleri) sinirli sayida siparis böylece erisimi kisitlayabilir, onlarin sözlesme listesine ait ve harcama limitleri ayarlamayin ürünlerde yetkilendirme islemleri empoze edebilirsiniz. Fiyatlari (maliyet arti marj) müsteri her zaman satin aldiginiz her ürün ayni marji ödeyecek böylece uyarlanabilir. Her bir ürünü satin alma kaydedilir ve müsteri harcama kaliplari analiz etmek için çesitli raporlar olusturabilirsiniz. Bu önlemler bir saydamlik düzeyi ve telefon veya faks ile veya daha fazla fiyatlandirma politikalari sinsi olan tedarikçilerden siparis verirken gerçek zaman harcamak-kontrol kullanilamaz saglar.

Potansiyel, online siparis hizla güncel gidip ürünleri bulmak için kolay bir yol saglar katalog genis hacimli yazdirmak için ihtiyaç kaldirabilirsiniz. Londra çok sayida için benim isveren KIRMIZI KUTU malzemeleri stüdyo ve sunum ürünleri, yaratici sirketler AOS. Yaratilis Istasyonu mikro sanat ve grafik katalog yerine son baslatildi. Site KIRMIZI KUTU web sitesi ve yararli ipuçlari, ipuçlari ve renk grafikler de dahil olmak üzere çesitli sunum ürünleri, stüdyo malzemeleri, yastiklari, kitap, folyo, olgu ve daha fazlasi, üst özellikleri ana sayfasindan ulasilabilir.

Fiyatlari degistirebilir ve ürünler üretilmiyor olmak ve / veya yenilerini tanitti sürekli olarak degisiklikler yapilabilir çünkü mikro bir standart katalog üzerinde daha uygundur. Bu daha fazla islevsellik vardir; ürünleri sadece sirayla kategoride düzenlenmis, ancak müsteri site çevresinde etkili hareket böylece birbirine degildir. Tabii ki az kataloglari kagit üzerinde bagimliligi azaltir ve bu nedenle üretim ve teslimat çevresel etkileri ve maliyetleri azaltmaya yardimci olur.

Online siparis ve otomatik sistem her durumda ile bas edemez. Online siparis artan sayida ragmen, insan destegi hala gereklidir. KIRMIZI KUTU az iki bir ekip sistemi korumak ve online siparis kullanan müsteriler için yardim ve destek saglar. Telefon ve faks ile emir ile karsilastirildiginda, sistem çalisan basina siparisleri daha fazla sayida kontrol altinda tutabilir. Henüz – Ancak, telefonla siparis müsteri bir online siparis sistemi teslim edemez bir Ürünle ilgili sorusturma için aninda tepki almanizi saglar. Yakin gelecekte, KIRMIZI KUTU müsterilerine yöntemi ile en uygun ihtiyaçlarini siparis izin devam edecek.